Одеські фігуристи завоювали 15 медалей на всеукраїнських змаганнях

. Фото: НОК

Спортсмени з Одеси завоювали 15 медалей на шостому етапі "Всеукраїнських змагань юних фігуристів", які відбулися у Білій Церкві. Про таке повідомили у пресслужбі НОК Одеської області.

Там розповіли, що фігуристи завоювали сім золотих, чотири срібні та чотири бронзові медалі. Вісім з них у змаганні з одиночного катання серед дівчат, ще сім — серед хлопців.

Чемпіонками стали Софія Корольчук та Анастасія Мельник. Софія випередила ще одну спортсменку з Одеси Любов Коломієць на 0,4 бала. Перевага Анастасії над найближчою конкуренткою — 0,08 бала. Срібну медаль завоювала Олена Хорсуненко, а бронзову Ніколь Калугіна.

Одеські спортсмени завоювали 15 медалей на всеукраїнських змаганнях
Софія Корольчук/Любов Коломієць. Фото: НОК

Одеські спортсмени завоювали 15 медалей на всеукраїнських змаганнях. Фото: НОК

У категорії кандидатів у майстри спорту "золото" виборола Дар'я Куркудим. Фігуристка перемогла завдяки найкращому виконанню довільної програми — 61,40, пояснили в НОК. Бронзовою призеркою стала Марія Ларіонова.

Серед майстрів спорту срібною призеркою стала Анастасія Ясницька. Вона набрала 78,05 балів, додали у пресслужбі.

Переможцями серед хлопців стали Арсеній Осіпов, Олексій Найденко, Михайло Івченко та Ратмір Кравченко. Срібну нагороду завоював Тігран Нахалов. Ще два одеські спортсмени вибороли "бронзу" — Павло Думбров та Єлисей Подшивалов, розповіли у комітеті.

Додамо, фінал «Всеукраїнських змагань юних фігуристів» відбудеться 22-24 квітня в Києві.