У Дубаї продали найбільшу в світі картину

У Дубаї продали найбільшу в світі картину

У Дубаї продали найбільшу в світі картину instagram.com/sachajafri

У Дубаї продали найбільшу у світі картину "Подорож людства" британського художника Саші Джафрі. ЇЇ продали на аукціоні за 62 мільйони доларів. Отримані кошти митець спрямує на допомогу дітям.

Саша Джафрі  протягом семи місяців малював картину на території готелю в Дубаї. Робота над картиною розпочалася в березні минулого року, коли митець, як і всі ми, опинився у пастці через COVID-19. Тоді він попросив дітей з усього світу висловити свої відчуття та емоції під час пандемії у малюнках та надіслати йому ці роботи онлайн. 

"Подорож людства" складається з 70 частин загальною площею 1600 квадратних метрів, що дорівнює чотирьом баскетбольним майданчикам. Для її створення знадобилося 1065 пензликів і 6300 літрів фарби.

У своїй картині митець спробував поєднати власний абстрактний стиль та теми розлуки, ізоляції, розпачу і страху, які людство вповні відчуло на собі під час пандемії. 

Як повідомляє nv.ua з посиланням на The Guardian, Книга рекордів Гіннеса офіційно визнала "Подорож людства" найбільшою картиною у світі.

Що відомо

Художник Саша Джафрі здобув освіту в Ітонському коледжі та Оксфордському університеті за фахом "Образотворче мистецтво". Серед його клієнтів є Барак і Мішель Обама та актор Леонардо Ді Капріо. Митець брав участь в гуманітарних проєктах з Джорджем Клуні та Нельсоном Манделою.

Читайте також

Український художник створив лімітовану колекцію віртуальних чіпсів

Ринок цифрового мистецтва: як він працює і чи зможуть на ньому розбагатіти українські художники

Колекцію Одеського художнього музею поповнять 50 робіт легендарного Лева Межберга

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше