В Японії стартувала естафета олімпійського вогню. Від неї могли відмовитися через пандемію COVID-19

В Японії стартувала естафета олімпійського вогню. Від неї могли відмовитися через пандемію COVID-19

В Японії стартувала естафета олімпійського вогню. Від неї могли відмовитися через пандемію COVID-19 AP

Організатори заходу змогли його організувати без масових скупчень людей.

В Японії розпочався офіційний відлік до початку Олімпійських Ігор-2020. В країні стартувала естафета олімпійського вогню.

Організація традиційного заходу була під питанням через пандемію коронавірусу. Влада та члени Оргкомітету зазначали, що естафета може відбутися без глядачів, або ж від неї взагалі можуть відмовитися.

Читайте також: Організатори Ігор у Токіо попередили про можливе скасування естафети олімпійського вогня

Церемонія відкриття естафети олімпійського вогню була недоступною для глядачів і розпочалася на футбольному стадіоні J-Village. Першими із вогнем бігли представники жіночої збірної Японії з футболу.

За інформацією The Guardian, масових скупчень людей після того, як олімпійський вогонь покинув стадіон, вдалося уникнути. Водночас, японська влада попередила вболівальників, які не виконували вимоги по соціальній дистанції, одягти маски.

Водночас, естафета олімпійського вогню відбулася не без казусу. На одному із етапів вогонь згас, але його знову запалили.

"Вогонь згас через несправний пальник. Вогонь рідко гасне, і це може відбутися лише через кілька причин - наприклад, під час сильного вітру", - розповіли організатори заходу.

Загалом олімпійський вогонь подолає 859 локацій. На Олімпійському стадіоні в Токіо він повинен з'явитися 23 липня - в день старту Олімпіади-2020.

Естафету із олімпійським вогнем намагаються провести вдруге в Токіо. Захід мав розпочатися 24 березня 2020 року, проте прем'єр-міністр Японії Сінзо Абе та очільник МОК Томас Бах прийняли рішення про зміщення дати проведення Олімпіади на 2021 рік.

Що відомо

  • Процедура із естафетою олімпійського вогня відбувається впродовж кожної літньої Олімпіади з 1936 року, перед Іграми в Берліні.
  • Кожен із бігунів, який нестиме олімпійський вогонь, повинен подолати дистанцію у 200 метрів.
  • Загалом в естафеті олімпійського вогня візьмуть участь біля 10 тисяч бігунів.
  • В березні влада Японії офіційно повідомила, що Олімпійські Ігри в Токіо відбудеться без закордонних вболівальників.
Категорії
Олімпіада-2022Ліга чемпіонівЗимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболу