Чемпіонат України з біатлону: хто з команди "А" стартуватиме в "Буковелі"

Чемпіонат України з біатлону: хто з команди "А" стартуватиме в "Буковелі"

Ексклюзивно
Чемпіонат України з біатлону: хто з команди "А" стартуватиме в "Буковелі" Biathlon.com.ua

Ексклюзивна інформація для Суспільне Спорт від Юрая Санітри.

Міжнародний біатлонний сезон практично закінчився. Тільки Юлії Джимі та Дмитру Підручному залишилося взяти участь в останніх гонках сезону Кубка світу - мас-стартах Естерсунді.

Усі інші українські біатлоністи виступи на міжнародному рівні завершили. Команда "Б" - ще після останнього старту на Кубку IBU, більшість спортсменів команди "А" - після спринту чи переслідування в Естерсунді.

Але змагання в Швеції не будуть останніми у сезоні для українських біатлоністів. Як команда "Б", так і команда "А" відправиться на чемпіонат України, який пройде в "Буковелі". Про це ексклюзивно для Суспільне Спорт заявив головний тренер збірної Юрай Санітра.

"Практично вся основна команда буде стартувати на чемпіонаті України. Під питанням тільки старт Дар'ї Блашко, яка практично рік не була вдома. У неї є питання, які треба вирішувати".

Тренер також заявив, що програма в спортсменів команди "А" буде вибірковою: не всі бігтимуть у всіх стартах.

"Зі своєї точки зору скажу, що хочемо змагатися на цих стартах, але не будемо чекати якихось супер-результатів: ми будемо переїжджати у понеділок, 22 березня, додому, а в середу (24 березня) перший старт. Усі трохи втомилися, але треба брати участь в чемпіонаті України. Будуть усі спортсмени бігти там, на місці вирішимо, хто який старт бігтиме", - пояснив Юрай.

За словами Санітри, на чемпіонаті України потрібно змагатися усім і перебування в команді "А" не зменшує роль цього турніру.

"У цій ситуації може кожен хотів би поїхати додому, але є така програма, чемпіонат України. Це такі змагання, де треба брати участь і спортсменам, які цілий рік виступають на Кубку світу. Для нас це робота - треба всім переїхати після цього Кубка світу в "Буковель".

Чемпіонат України з біатлону в Буковелі (березень 2021): програма змагань

  • Середа, 24 березня. Суперспринт, кваліфікація. Чоловіки та жінки
  • Середа, 24 березня. Суперспринт, фінал. Чоловіки та жінки
  • Четвер, 25 березня. Коротка індивідуальна гонка. Чоловіки (15 км) та жінки (12.5 км)
  • Субота, 27 березня. Мас-старти. Чоловіки (15 км) та жінки (12.5 км)
  • Неділя, 28 березня. Змішана естафета

Ці змагання - другий чемпіонат України в сезоні 2020/21. У грудні турнір теж пройшов у "Буковелі", тоді без біатлоністів команди "А". Спортсмени змагалися у спринті, переслідуванні, класичних естафетах та змішаній естафеті.

Що відомо

  • Березневий чемпіонат України в "Буковелі" був під питанням через епідеміологічну ситуацію та зупинену роботу гірськолижного курорту.
  • Та чемпіонат відбудеться за планом. Будуть створені особливі умови для його проведення, іноземні біатлоністи не приїдуть на змагання.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт