З держпідприємства на Сумщині намагалися незаконно вивезти 340 тонн зерна – НАБУ

З держпідприємства на Сумщині намагалися незаконно вивезти 340 тонн зерна – НАБУ

Доповнено
З держпідприємства на Сумщині намагалися незаконно вивезти 340 тонн зерна – НАБУ
НАБУ

З "Охтирського комбінату хлібопродуктів", на Сумщині, за сумнівними документами намагалися вивезти 340 тонн зерна. Про це 24 березня повідомили в Національному антикорупційному бюро.

За фактом проводять розслідування. Зерно повернули на підприємство. Воно входить до складу Державного агентства резерву України.

У лютому з "Охтирського КХП" теж планували вивезти зернові та олійні культури. Тоді цю спробу зупинили, йдеться у повідомленні.

Як повідомила Суспільному речниця територіального управління НАБУ Мая Каштан, є ще одне кримінальне провадження, пов'язане з спробою вивезення зерна з цього підприємства. Підозру оголосили трьом людям, які, як встановило слідство, у листопаді 2020 року вирішили без отримання дозволу власника зерна, яке зберігалося на базах, відвантажити його комерційним структурам, без оплати з їхнього боку. У такий спосіб підозрювані планували заволодіти більш як 189 тоннами зерна вартістю понад 2,8 мільйона гривень.

У листопаді-грудні про підозру повідомили посадовцю "Охтирського комбінату хлібопродуктів", начальнику виробничо-технічної лабораторії та в. о. директора однієї з філій Держрезерву в області.

Наразі номер "Охтирського КХП", який вказаний на сайті Держрезерву, не відповідає.

Що відомо

  • 20 листопада 2020 року намагалися незаконно вивезти насіння соняшника на 2,5 мільйони гривень з одного з підприємств, яке розміщується у Ворожбі Білопільського району. Воно - одне з тих, де зберігається зерно державного резерву. Мова йде про філію "Хлібна база" Державного підприємства "Охтирський комбінат хлібопродуктів".
На початок