Плавці з Одеси завоювали три медалі на чемпіонаті України

Плавці з Одеси завоювали три медалі на чемпіонаті України Фото: пресслужба НОК / Зліва направо: Медалісти змагань з тренерами - Арсеній Бурлака і Сергій Демчук, Артем Дьома і Вадим Пликанець

Спортсмени збірної Одеської області завоювали три медалі на юнацькому чемпіонаті України на короткій воді, який відбувся у Харкові. Про таке повідомили в пресслужбі Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Дві медалі на чемпіонаті виборов Арсеній Бурлака. Він став срібним призером на дистанції 100 метрів брасом та завоював бронзу на дистанції 200 метрів тим же стилем.

Ще одним срібним призером у цьому ж виді змагань став одеський плавець Артем Дьома. На дистанції 100 метрів Артему не вистачило лише 0,06 секунди, щоб посісти призове місце. Від Арсенія його відділили 0,28 секунди.