В Одесі відкрили тимчасові пункти вакцинації. Де та кого прийматимуть

В Одесі відкрили тимчасові пункти вакцинації. Де та кого прийматимуть

В Одесі відкрили тимчасові пункти вакцинації. Де та кого прийматимуть
freeradio

22 березня в Україні стартував другий етап вакцинації, під час якого розпочали роботу тимчасові стаціонарні пункти щеплень. Вони працюватимуть паралельно з мобільними бригадами, розповіла директорка Одеського обласного центру громадського здоров’я Оксана Пастернак

За її словами, з понеділка розпочали свою роботу 20 пунктів вакцинації, з яких 5 розташовані в Одесі та 15 – в області. Запис до них вже доступний. Медики пройшли дводенне навчання в обласному центрі громадського здоров’я і готові до вакцинації населення, запевнила Пастернак.

Крім того, з 1 квітня їх кількість складатиме 44, а згодом збільшиться до 48. Етапність запровадили, оскільки частина медиків все ще проходить навчання, пояснила Оксана Пастернак.

У таких пунктах, за її словами, вакцинуватимуть всіх медичних працівників, зокрема сімейних лікарів та працівників системи громадського здоров’я. Також під цю категорію підпадають соціальні працівники та люди, старші за 80 років.

Вакцин, за словами Пастернак, вистачає, тому щеплення можуть отримати люди і з 4-5 хвилі вакцинації. Записатися на щеплення можна декількома способами: через портал або додаток "Дія", контакт-центр МОЗ та за допомогою сімейного лікаря.

В Одесі пункти вакцинації розташовані в Центрах первинної медико-санітарної допомоги №2, 3, 4, 5 та 7.

Щодо кількості вже вакцинованих в Одеській області, то за даними директорки обласного центру громадського здоров’я, з початку кампанії щеплення отримали 3 890 людей. За перший тиждень вакцинувалися 370 мешканців регіону, на другий – 910, на третій – вже 2 100.

Читайте також

  • "Ліжка будуть, а кому працювати". На Одещині не вистачає медиків для лікування пацієнтів з COVID
  • У міськраді розповіли, скільки мешканців Одеси вакцинувалися від COVID-19
  • "Червона" зона в Одесі. Як навчатимуться школярі молодших класів

На початок