Тернопільська "Нива" зіграла проти футбольного клубу "Альянс"

Тернопільська "Нива" зіграла проти футбольного клубу "Альянс"

Тернопільська "Нива" зіграла проти футбольного клубу "Альянс"
ФК "Альянс"

Під час 17 туру Першої ліги "Нива" зіграла виїзний поєдинок проти футбольного клубу "Альянс" із Липової Долини. Матч відбувся на стадіоні "Альянс Арена" у селі Байрак Сумської області. Про це повідомив директор ФК "Нива" Андрій Тихий.

За його словами, тернополяни програли з рахунком 4:0. Тихий каже, наразі "Нива" посідає 11 позицію у чемпіонаті.

Капітан "Ниви" Тарас Мороз розповів про тренувальний збір на Закарпатті:

"З огляду на появу кадрових проблем та результати товариських матчів, то загалом третій збір пройшов важкувато. На Закарпатті відпрацьовували взаємодії між ланками, працювали над виходом з оборони та завершенням атак. "Альянс" – клуб з амбіціями, кваліфікованими та досвідченими виконавцями. Вони ставлять завдання потрапити у першу шістку. У нашому матчі вони матимуть перевагу домашнього стадіону. Також вони уже зіграли першу офіційну гру з "Металістом 1925". Для нас, як для молодої команди і дебютанта Першої ліги, головне – зберегти прописку у лізі та набратись досвіду".

За його словами, третій навчально-тренувальний збір команда провела з 26 лютого до 10 березня. За цей час зіграли чотири контрольні поєдинки:

"Минай U-21" – "Нива" 1:1

"Ужгород" – "Нива" 1:2

"МФА" – "Нива" 1:0

"Ужгород" – "Нива" 2:2

Історія офіційних матчів тернопільської "Ниви" та липоводолинського "Альянсу" налічує лише один поєдинок. Він відбувся 11 вересня 2020 на Тернопільському міському стадіоні і завершився нічиєю.

Що відомо

· Тернопільська "Нива" завершила третій навчально-тренувальний збір

На початок