Тернопільська "Галичанка" перемогла "Полтавчанку"

Тернопільська "Галичанка" перемогла "Полтавчанку" Суспільне Тернопіль

Із рахунком 3:0 завершився волейбольний матч між командами "Галичанка" з Тернополя та командою "Полтавчанка". Це 19 тур Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Супер-ліги. Про це розповів головний тренер тернопільської команди Віктор Туркула.

У першій партії тернополянки обіграли полтавських суперниць з рахунком 25:18. У другій партії також перемогла "Галичанка" – 25:21. Третя партія закінчилась на користь господарів 25:15. Волейболістка тернопільської команди Вікторія Дельрос каже, до матчу готувалися у звичному режимі:

"Моя команда вдома завжди краще грає. Очікуваний результат, бо ми змагаємося за виживання".

Тернопільська "Галичанка" перемогла "Полтавчанку"Суспільне Тернопіль

Головний тренер "Галичанки" Віктор Туркула результат команди прокоментував так:

"Результатом задоволений, а також грою. Весь час є куди рости і розвиватися. Є моменти над якими ще треба попрацювати. Завдання було виграти".

За словами тренера тернополянок, "Галичанка" завтра гратиме з командою "Аланта" з Дніпра, яка зараз на сьомому місці. Гра розпочнеться о 14 годині.

Клуб "Галичанка" на восьмому місці у турнірній таблиці з активом 15 очок. У "Полтавчанки" – 11. Волейбольний клуб з Полтави на 9 місці у турнірній таблиці.