У Кропивницькому підозрюваному у державній зраді продовжили домашній арешт

У Кропивницькому підозрюваному у державній зраді продовжили домашній арешт

У Кропивницькому підозрюваному у державній зраді продовжили домашній арешт
Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому підозрюваному у державній зраді Олександру Погребецькому продовжили цілодобовий домашній арешт. Рішення ухвалили у Ленінському районному суді Кропивницького.

Під час судового засідання прокурор Володимир Лещенко просив суддю подовжити обвинуваченому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. "У зв'язку з тим, що існують ризики – переховуватись від органів, впливати на свідків, продовжувати вчиняти злочини проти основ національної безпеки, прошу подовжити запобіжний на один місяць", – сказав прокурор.

Адвокат підозрюваного Володимир Корінний з ризиками, названими прокурором, не погодився. "Ми вважаємо, що вказане клопотання не підлягає задоволенню і просимо обрати запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання".

Суддя Євгеній Тьор, заслухавши сторони у справі, ухвалив рішення подовжити цілодобовий домашній арешт підозрюваному терміном на один місяць. Олександр Погребецький сказав, що рішенням задоволений – оскаржувати його не буде.

Під домашнім арештом Олександр Погребецький перебуватиме до 21 квітня.

Відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Що відомо

  • Олександра Погребецького затримали 21 січня. За завданням Федеральної служби безпеки Росії він збирав та передавав інформацію про військових та представників місцевої влади.
  • Оперативники встановили, що агент є керівником осередку забороненої комуністичної партії. Пропагував радянську ідеологію і був нагороджений російською відзнакою "За службу родине".
  • Під час обшуків вдома у затриманого знайшли комп’ютерну техніку, мобільні термінали, які використовували для збору й передачі інформації та особисті записи із зібраною інформацією.
  • Затриманому повідомили про підозру у державній зраді. У разі доведення вини, йому загрожує від 12 до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна або без такої.
  • Ухвалою від 25 січня 2021 року Ленінського райсуду підозрюваному обрали запобіжний захід два місяці цілодобового домашнього арешту.
  • Перебуваючи під цілодобовим домашнім арештом Олександр Погребецький ходив на роботу.

Читайте також

  • У Кропивницькому рішення суду про примусове лікування Олени Добродій залишили без змін
  • У Кропивницькому суд виніс вирок обвинуваченому в аварії, в якій загинула наречена
  • Чоловіка з Липняжки засудили до 8 років ув'язнення за вбивство

На початок