Через коронавірус у Китаї скасували проведення міжнародного турніру

Через коронавірус у Китаї скасували проведення міжнародного турніру

Через коронавірус у Китаї скасували проведення міжнародного турніру

Міжнародна федерація лижного спорту ухвалила рішення перенести етап Кубка світу з гірськолижного спорту, який мав відбутися в китайському Яньцзіні, у зв'язку з поширенням коронавірусу в регіоні. Також скасовано тестовий турнір в рамках підготовки до Зимової Олімпіади-2022.

Про це інформує офіційний сайт FIS.

"На жаль, ми зобов'язані ухвалити важке рішення про скасування першого для Китаю Кубка світу з гірськолижного спорту та першого офіційного випробувального турніру до Олімпіади в Пекіні-2022", — сказав президент FIS Джан Франко Каспер. "Хоча рівень ризику в Яньцзіні низький, здоров'я спортсменів і всіх учасників має бути в пріоритеті", — додав він.

Проведення етапу Кубка світу Audi FIS було заплановане на 15-16 лютого 2020 року.

Як відомо:

  • У Китаї від пневмонії, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, померли 132 людини. За межами Китаю у 17 місцях зареєстровано 70 підтверджених випадків захворювання, в тому числі у США та Німеччині.
  • У МОЗ кажуть, що наразі в Україні не зафіксовано зараження коронавірусом, але готові лікувати його в разі потреби. А пасажирам, які прилітають з Китаю, мірятимуть температуру тіла.
  • Суспільне зібрало все, що треба знати, аби вберегтися від нового вірусу з Китаю.
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спорт