Від завтра розпочнеться ремонт вулиці Шевченка

Від завтра розпочнеться ремонт вулиці Шевченка

Від завтра розпочнеться ремонт вулиці Шевченка

Завтра, 30 січня, розпочнеться перший етап капітального ремонту вулиці Шевченка — це облаштування квазі-кільця на перетині вулиць Левандівська, Залізнична та Шевченка. Про це кореспондентам Суспільного розповіла директорка комунального підприємства "Львівавтодор" Оксана Єстеферова.

Загальна вартість робіт близько 90 мільйонів гривень. Будувати квазі-кільце буде компанія "Онур".

"Роботи планують розпочати з 30-го числа не перекриваючи рух по Левандівці та Шевченка. Спочатку замінять інженерні мережі, а потім ремонтуватимуть дорогу", — каже головний інженер компанії "Онур" Віктор Онищук.

Перекрити вулицю Шевченка можуть в кінці червня, кажуть підрядники. Відкривати її для руху транспорту будуть етапами.

"Десь по закінченню мереж буде частково етапами перекриватися наступні ділянки — Левандівська, Шевченка. Аж поки ми не вийдемо до колії. Тоді вулиця закриється повністю", — розповів головний інженер компанії "Онур" Віктор Онищук.

Роботи над квазі-кільцем планують завершити до кінця року. Коли його облаштують, там зміниться організація дорожнього руху і зменшиться навантаження на Шевченка.

"Другий епат розпочнеться квітень-травень — це від Хорвацького до Ярослава Мудрого і його теж планується завершити до кінця вересня. Там відрізок дороги не є великий, близько 200 метрів і планується швидко завершити", — говорить директорка комунального підприємства "Львівавтодор" Оксана Єстеферова.

Водії з якими поспілкувались кореспонденти Суспільного кажуть, вулиця Шевченка, одна з найгірших у Львові.

"То неможливо по ній їздити, бо колії вижче покриття по якому їздять автомобілі. Це жахливо", — говорить водій Ярослав.

"Це одна з найгірших доріг у Львові і якщо є вибір кудись обїхати, то краще об'їхати", — каже водій Сергій.

"Скоріше би зробили, бо це полігон, це не дорога — це полігон для випробовування автомобілів", — каже водій Сергій.

Ремонтуватимуть Шевченка у три етапи. Окрім кільця, реконструюватимуть ділянку від церкви святої Анни і до вулиці Ярослава Мудрого та від Ярослава Мудрого до Залізничної.

На початок