"Динамо" програло другий матч "Вільярреалу". Україна залишилася без клубів в Лізі Європи AP

В Іспанії кияни також програли із рахунком 0:2.

"Динамо" після поразки у першому матчі "Вільярреалу" із рахунком 0:2 повинно було перемагати суперника із аналогічним рахунком в Іспанії.

На матч-відповідь проти "Вільярреала" головний тренер киян Мірча Луческу виставив нетиповий склад. В центрі півзахисту поруч із Сергієм Сидорчуком вийшов не Микола Шапаренко, а Олександр Андрієвський. А в нападі гру розпочинав не Артем Бєсєдін, а люксембуржець Жерсон Родрігес.

Зміни у складі не допомогли "Динамо" відзначитився у воротах "Вільярреала". Натомість кияни пропустили ще два м'ячі - обидва у першому таймі.

Перший м'яч влетів у ворота київської команди на 13-й хвилині. Подача з правого фланга Самуеля Чукувезе знайшла Жерара Морено, який головою переправив м'яча у сітку.

На 36-й хвилині Морено записав собі в актив дубль. Віталій Миколенко помилився із передачею, влучивши в Чукувезе. Від вінгера "Вільярреала" м'яч потрапив до Дані Парехо, який віддав передачу на Морено. Нападник "Вільярреала" не без допомоги рікошету, але вразив ворота киян.

Після перерви "Динамо" вдалося зберегти свої ворота сухими. Але забити хоча б одного м'яча у протистоянні із "Вільярреалом" не змогло - кияни вслід за "Гірниками" покидають Лігу Європи.