"Шахтар" за пустих трибун удруге програв "Ромі" і вилетів із Ліги Європи

"Шахтар" за пустих трибун удруге програв "Ромі" і вилетів із Ліги Європи AP

В Києві донецька команда пропустила ще два м'ячі.

Після поразки у першому матчі в Римі із рахунком 0:3 "Шахтар" повинен був перемагати як мінімум із рахунком 3:0 для того, щоб розраховувати на овер-тайм.

До 17 березня донецька команда могла розраховувати на підтримку вболівальників. Але влада Києва обмежила відвідування спортивних заходів глядачами, і гру довелося проводити за пустих трибун.

Перед грою "Гірники" також втратили двох захисників - Віктор Корнієнко отримав позитивний результат тесту на коронавірус, а Ісмаїлі - травму, через що зліва з'явився Микола Матвієнко.

"Шахтар" не зміг навіть не програти "Ромі" у київському матчі. Хоча після перерви рахунок зберігався нічийним - 0:0.

Гості вийшли уперед одразу ж після перерви. Захисник "Роми" Рік Карсдорп прострілив у штрафний майданчик "Шахтаря", Сергій Кривцов невдало вибив м'яч, чим скористався форвард Борха Майораль, який вдало його добив у дальній кут.

"Гірники" швидко відігралися - під час другої фази атаки після стандартного положення Алан Патрік скинув м'яча на Жуніора Мораєса, який у падінні в дотик переправив його в сітку.

Однак на 72-й хвилині "Рома" знову вийшла уперед в рахунку. Карлес Перес прострілив з лівого флангу, після чого Борха Майораль перекинув голкіпера Анатолія Трубіна, оформивши дубль. Більше голів команди не забивали, завдяки чому римляни пройшли далі.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

"Шахтар" (Україна) - "Рома" (Італія) 1:2

Голи: Мораєс, 59 - Майораль, 49, 72

Перший матч: 0:3

Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт