У Кропивницькому суд залишив підозрюваних у загибелі людей під домашнім арештом

У Кропивницькому суд залишив підозрюваних у загибелі людей під домашнім арештом

У Кропивницькому суд залишив підозрюваних у загибелі людей під домашнім арештом

Під домашнім арештом Кропивницький апеляційний суд залишив трьох підозрюваних у загибелі двох чоловіків на виробництві. 10 січня, під час будівельних робіт на підприємстві ”Придніпровський олійноекстракційний завод” На них впала бетонна конструкція. Загиблим, жителям Полтавської області, було сорок два та п’ятдесят три роки.

Першою суд розглянув апеляцію директора підприємства-замовника робіт. Чоловік заборонив його знімати. Суду розповів, що вини своєї не визнає. Другий підозрюваний, оператор опороздавлювальної платформи Віталій Журавель, розповів про причину падіння платформи: ”Просто так вона не могла впасти. Вона була зафіксована. З незрозумілих причин крановий почав рух кранової установки. Наша установка не працювала. Чому почав рухатись кран – питайте у кранівника”.

Підозрюваний кранівник Олександр Пянковський участь у судовому засіданні брав у режимі відеоконференції з Полтавського суду. Своєї вини у загибелі працівників не визнав: ”Останні шість паль привезли в останній момент. Ми їх увесь вечір вивантажували. Коли вивантажували я казав, що вони сирі. Такого не буває, щоб паля розсипалась на шість частин, як піщаний будинок. Я такого в житті не бачив. Я підозрюю, що вони або свіжі, або невитримані. Я розумію, що я її зачепив, а вона взяла і розсипалась. Цього не заперечую. Але я це зробив не спеціально”.

Прокурор просила суд змінити всім трьом підозрюваним запобіжний захід з домашнього арешту на взяття під варту. Адвокати підозрюваних – залишити під домашнім арештом. Судді, заслухавши сторони у справі, ухвалили рішення залишити підозрюваних під домашнім арештом до 10 березня. Ухвала оскарженню не підлягає.

На початок