МОН рекомендувало школам продовжити канікули та перейти на дистанційне навчання

МОН рекомендувало школам продовжити канікули та перейти на дистанційне навчання

МОН рекомендувало школам продовжити канікули та перейти на дистанційне навчання
Фото: УНІАН

Міністерство освіти і науки рекомендувало школам та університетам продовжити канікули та перевести учнів та студентів на дистанційне навчання.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

Він зазначив, що МОН радить продовжити за потреби канікули в школах і, у разі запровадження "жовтого" чи "помаранчевого" рівня небезпеки, "переводити на дистанційне навчання учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти".

"Передусім ці обмеження варто застосовувати на адміністративно-територіальних одиницях, де перевищено епідемічні пороги на грип та ГРВІ, а також там, де фіксується значне зростання кількості випадків коронавірусної хвороби", - відзначив міністр.

Шкарлет також нагадав, що студентам та школярам заборонено:

  • відвідувати заклади освіти, якщо на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш ніж 50% здобувачів та персоналу закладу;
  • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).

Окрім того, у регіонах, де встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки заборонено відвідувати заклади освіти, окрім дошкільних, спеціальних та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Що відомо

  • Міністерство охорони здоров'я оновило поділ на карантинні зони. За новим поділом у "помаранчевій" карантинній зоні опинилась Чернігівська область.
  • Станом на ранок 15 березня в Україні підтвердили 6792 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 326 дітей та 109 медпрацівників.
  • 13 березня МОЗ оновило розподіл на карантинні зони. У "червоній" зоні" опинилися чотири області, у "помаранчеву" включили Київ та ще дев'ять областей.
  • В Україні 24 лютого розпочалася кампанія з вакцинації населення проти COVID-19. За день першу дозу вакцини отримали майже 160 людей.
  • Всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що користь вакцини від COVID-19 AstraZeneca перевищує негативні дані про неї.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок