Останнє китайське попередження. Чи вплине анонсована націоналізація "Мотор Січі" на відносини з КНР

Останнє китайське попередження. Чи вплине анонсована націоналізація "Мотор Січі" на відносини з КНР

Останнє китайське попередження. Чи вплине анонсована націоналізація "Мотор Січі" на відносини з КНР

На тлі заяв про можливу націоналізацію стратегічного для України підприємства ПАТ "Мотор Січ", які нещодавно озвучили народний депутат Давид Арахамія та голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко, Міністерство іноземних справ КНР закликало Україну "захистити інтереси інвесторів". Заступник директора Департаменту інформації МЗС Китаю Чжао Лицзянь наголосив на необхідності "захищати законні права та інтереси китайських компаній та інвесторів відповідно до закону та належним чином вирішувати відповідні питання".

Чому запорізьке підприємство опинилося в епіцентрі конфлікту інтересів між Україною та китайськими інвесторами розбиралося Суспільне.

Історія підприємства "Мотор Січ"

"Мотор Січ" — одна з провідних у світі корпорацій з розробки, виробництва, ремонту та сервісного обслуговування авіаційних газотурбінних двигунів для літаків та вертольотів, а також промислових газотурбінних установок. Продукція підприємства експлуатується більш ніж у 120 країнах світу.

Підприємство було засноване на базі машинобудівного заводу Хацкеля Мознаїма та його брата Рафаїла у 1907 році. До грудня 1915 року тут виробляли сільськогосподарські механізми та інструменти, займалися механічною обробкою, виготовленням виробів з чавуну та міді.

Стратегічний «Мотор Січ»: державні інтереси та китайські інвесториархів Мотор Січ

Випробувальна станція заводу "Дека"

У грудні 1915 року акціонерне товариство "Дюфлон, Константинович та К°" ("ДЕКА") викупило завод та змінило профіль його виробничої діяльності. Завод почав освоювати виробництво авіаційних двигунів. У листопаді 1916 року на заводі виготовили перший 6-циліндровий мотор водяного охолодження "ДЕКА М-100" для чотирьохмоторного бомбардувальника "Ілля Муромець".

Стратегічний «Мотор Січ»: державні інтереси та китайські інвесториmapio.net

6-циліндровий мотор водяного охолодження "ДЕКА М-100"

Після жовтневої революції у 1918 році підприємство було націоналізовано. Його повністю переорієнтували на виробництво поршневих двигунів для літаків, спочатку як підрозділ заводу "Більшовик" (на який перейменували завод "ДЕКА"), а потім державного союзного заводу № 29.

З 1953 року підприємство почало спеціалізуватися на виготовленні газотурбінних двигунів - першими випустили реактивні двигуни РД-45, РД-500. Представниками нового покоління стали турбогвинтові двигуни АІ-20 (1957 р.) і АІ-24 (1962 р.) конструкції А. Г. Івченко, різноманітні модифікації яких експлуатуються досі.

Державні інтереси проти китайських попереджень. Чому про «Мотор Січ» так багато говорятьwikipedia.org

Реактивний двигун AI-25TL

У 1970 році в місті Сніжне Донецької області створили першу філію заводу. У 1974 році він став Сніжнянським машинобудівним заводом. СМЗ спеціалізувався на виробництві лопаток газотурбінних двигунів, а також на випуску інших деталей для авіаційних двигунів, гірничо-шахтного устаткування та товарів народного споживання.

У 1971 році в місті Волочиську Хмельницької області був створений Волочиський машинобудівний завод.

Стратегічний «Мотор Січ»: державні інтереси та китайські інвесториmapio.net

На ВМЗ організували цех з виготовлення пересувних автоматизованих електростанцій, ремонту двигунів АІ-20 і його модифікацій. Також на підприємстві випускали (досі випускають) автозапчастини та товари сільськогосподарського призначення.

Наразі це група компаній, до складу якої входять моторобудівний завод "Мотор Січ" та його відокремлені підрозділи: Запорізький машинобудівний завод імені В. І. Омельченка, Волочиський машинобудівний завод у Хмельницькій області та Лубенський верстатобудівний завод на Полтавщині тощо.

Читайте також: У Запоріжжі провели льотні випробування нових вертолітних лопатей виробницта "Мотор-Січ"

Окрім того, у 1984 році в складі "Мотор Січі" була створена авіакомпанія, оснащена пасажирськими і транспортними літаками і вертольотами.

Стратегічний «Мотор Січ»: державні інтереси та китайські інвесториepravda.com.ua

Сніжнянський машинобудівний завод з 2014 року опинився на тимчасово непідконтрольній території України. У грудні 2017 року на підприємстві "Мотор Січ" повідомили про втрату контролю над активами заводу у Сніжному.

Стратегічний «Мотор Січ»: державні інтереси та китайські інвестори1news.zp.ua

На сьогодні "Мотор Січ" залишається одним із 92 приватних підприємств оборонного сектора України. На підприємстві займаються виготовленням авіаційних двигунів, ремонтом та модернізацією вертольотів, виготовленням головних вертольотних редукторів, створенням промислових установок, верстатів та товарів народного споживання.

Власники підприємства та співпраця з китайцями

У 1994-95 роках державний моторобудівний завод приватизували, він став відкритим акціонерним товариством та отримав назву "Мотор Січ". В ході приватизації більшу частину акцій було розподілено між усіма працівниками заводу.

Головою правління ПАТ став генеральний директор Вячеслав Богуслаєв, який очолював підприємство з 1988 року. У 2006-му році, коли Богуслаєв був обраний як депутат Верховної ради (від "Партії регіонів"), він стає почесним президентом "Мотор Січі" та залишається головувати у раді директорів. Статутний капітал товариства станом на 2017 рік складав 280 528 650 грн та був розподілений на 2 077 990 простих іменних акцій номінальною вартістю 135 грн кожна.

Стратегічний «Мотор Січ»: державні інтереси та китайські інвесториwikipedia.org

У травні 2017 року міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів заявив про створення спільного підприємства "Мотор Січ" та компанії Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment Co Ltd у китайському Чунціні, яке вироблятиме авіаційні двигуни та газотурбіні установки. Skyrizon планувала інвестувати в модернизацію виробничих та проектних потужностей запорізького підприємства 250 млн доларів.

У липні 2017 року Генпрокуратура провела обшуки на "Мотор Січі" у справі щодо виведення великої частини акцій в офшорні компанії та незаконну її передачу. У відповідь на це компанія заявила про те, що не входить до складу державного концерну "Укроборонпром", відтак не має узгоджувати з державними структурами відчуження акцій.

У вересні 2017 року стало відомо, що СБУ стосовно "Мотор Січі" розслідує справу за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.14, ст.113 Кримінального кодексу України (диверсія). За клопотанням правоохоронних органів слідчим суддею Шевченківського районного суду міста Києва було накладено арешт на акції підприємства. У тексті судового рішення зокрема йшлося:

"Досудовим розслідуванням встановлено, що з 2016 року по теперішній час невстановлені особи з числа теперішніх та колишніх посадових осіб та кінцевих бенефіціарних власників Публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» здійснили ряд правочинів купівлі-продажу контрольного пакету акцій Товариства на користь іноземних компаній «Business House Helena, AG» (Панама), «Enfields Trade & Capital Corp.» (Панама), «Waldo Trade Ltd.» (Віргінські острови), «Granum Corporation» (Панама), «Skyrizon Aircraft Holdings Limited» (Віргінські острови), «Likatron Enterprises Limited» (Кіпр), «Ventalina Management Ltd» (Невіс), які мають намір перемістити активи та виробничі потужності Товариства за межі України."

В подальшому Шевченківський районний суд міста Київ неодноразово відмовляв стороні захисту в задоволенні прохання про зняття арешту з акцій компанії.

Стратегічний «Мотор Січ»: державні інтереси та китайські інвесториУНІАН

Загалом було продано 851 994 акції підприємства, які опосередковано належать китайському бізнесмену Ван ЦзінуКлючовий акціонер компаній Beijing Xinwei Technology Group і Beijing Skyrizon та його компаніям. Після продажу акцій китайським інвесторам, за словами Богуслаєва, акціонерами підприємства є китайці, американці - 5%, англійці - 4%, а також 9 тисяч співробітників заводу. Факт продажу своїх 15% акцій він підтвердив у квітні 2018 року.

Згідно декларацій за останні роки Богуслаєву у 2016 році - належало 21 598 акцій, 2017 році - 63 855 акцій, у 2018 та 2019 роках він залишався власником 66 430 акцій заводу.

На початку серпня 2020 року китайські інвестори зі Skyrizon оприлюднили офіційну інформацію про співпрацю з групою Development Construction Holding (DCH) Олександра Ярославського по ПАТ "Мотор Січ" на сайті Шанхайської біржі. З нього стало відомо, що група DCH, яка належить українському бізнесменові, отримує від китайських інвесторів понад 25% акцій запорізького підприємства.

10 серпня у групі компаній DCH оприлюднили юридичну позицію, в якій заявили, що Антимонопольний комітет не має законних підстав відмовляти у дозволі на концентрацію акцій "Мотор Січі" ані китайським інвесторам, ані DCH. 4 вересня 2020 року китайські інвестори з компанії Skyrizon направили українському уряду повідомлення про намір розпочати міжнародний арбітраж проти України на суму 3,5 млрд доларів, а вже в лютому 2021 року збільшили її до $3,6 млрд.

Санкції та збори акціонерів

У серпні 2020-го президент Володимир Зеленський доручив прем’єру, Службі Безпеки України та Раді нацбезпеки й оборони захистити стратегічні підприємства, окремо згадавши про запорізький завод "Мотор Січ".

У грудні 2020 року у мережі інтернет з’явилася інформація щодо скликання певними юридичними особами на 31 січня 2021 року позачергових загальних зборів Товариства. 15 січня 2021 почесний президент підприємства В'ячеслав Богуслаєв відреагував на цю інформацію, він звернувся до акціонерів та співробітників "Мотор Січі". За його словами, процедура порушена, адже акціонери не отримали офіційних повідомлень про проведення зборів. На його думку, мета зборів - усунення діючої ради директорів від керівництва фінансово-господарською діяльністю.

19 січня 2021 року представники Skyrizon оголосили про збори акціонерів підприємства на альтернативному сайті та повідомили, що надалі його використовиватимуть для публікації позиції китайських інвесторів.

29 січня 2021 Україна ввела санкції проти громадянина КНР Вана Цзіна та його компаній, які виступають інвесторами авіаційного заводу. Відповідний указ про виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 січня 2021 року опубліковано на сайті Офісу президента. Раніше, 14 січня Міністерство торгівлі США додало китайську авіаційну компанію Skyrizon до санкційного переліку кінцевих споживачів товарів військового призначення.

Того ж дня 29 січня 2021 у Запоріжжі відбулися акції ініційовані українськими партнерами китайських акціонерів біля обласних управлінь Служби безпеки України, поліції та прокуратури, з вимогою врегулювати ситуацію на підприємстві "Мотор Січі". Учасники акції, серед них працівники підприємства, вимагали відсторонити нинішнє керівництво та провести загальні збори акціонерів.

Стратегічний «Мотор Січ»: державні інтереси та китайські інвесториСуспільне Запоріжжя

31 січня 2021 у Запоріжжі за адресою Південне Шосе, 8 мали відбутися збори акціонерів АТ "Мотор Січі", ініційовані інвесторами підприємства. О 8:00 біля місця, де планувалися збори розпочався мітинг з метою недопущення зміни власника та перешкоджання проведення зборів акціонерів.

Стратегічний «Мотор Січ»: державні інтереси та китайські інвестори

Згодом туди прибула група народних депутатів від фракції "Слуга народу", серед яких Геннадій Касай, Артем Кунаєв, Максим Пашковський, Арсеній Пушкаренко, Євген Шевченко та Юлія Яцик. За їхніми словами, вони відреагували на звернення трудового колективу підприємства і приїхали здійснити парламентський контроль за виконанням рішення РНБО щодо санкцій накладених на китайських інвесторів.

Припинили спробу провести збори співробітники СБУ, які прибули на Південне Шосе, 8. Пресслужба відомства повідомила, що за місцем проведення зборів акціонерів проводяться санкціоновані судом слідчо-оперативні дії.

"Правоохоронці фіксують можливі протиправні дії представниками компаній DCH та Skyrizon Aircraft Holdings Limited, які пов’язані зі встановленням контролю над акціонерним товариством "Мотор Січ", — уточнили у спецслужбі.

Стратегічний «Мотор Січ»: державні інтереси та китайські інвестори

Обшуки тривали до першої години ночі наступного дня. Згодом стало відомо, що оперативники служби безпеки не знайшли в приміщенні нікого окрім власника приміщення і охоронця. Працівника служби охорони, затриманого співробітниками СБУ, звільнили.

Президент, РНБО та плани з націоналізації ПАТ "Мотор Січ"

1 лютого 2021 Володимир Зеленський заявив, що не дозволить Китаю або будь-якій іншій країні придбати контрольний пакет акцій підприємства "Мотор Січ". Про це він сказав в ексклюзивному інтерв’ю Axios на HBO.

Стратегічний «Мотор Січ»: державні інтереси та китайські інвесториHBO

3 березня поточного року голова фракції "Слуга Народу" Давид Арахамія заявив, що до Верховної ради депутатами буде подано законопроект про націоналізацію приватного акціонерного товариства "Мотор Січ". Коментуючи цю заяву, почесний президент "Мотор Січі" Вячеслав Богуслаєв заявив, що він проти націоналізації підприємства та вважає, що з китайськими інвесторами треба домовлятися. Відеокоментар опублікував на своїй сторінці у Facebook журналіст Ігор Соловей:

"Яка націоналізація, ви що? Треба домовлятися з китайцями. Дозволити їм (володіти) 35% акцій, решта потрібно, щоб вони продали державі. Цивілізовано. Послу треба пояснити, що не дозволяє наша держава володіти підприємством іноземному громадянину, ну не дозволяє", — сказав В'ячеслав Богуслаєв.

11 березня секретар Ради з національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що Україна планує повернути у власність держави підприємство найближчим часом. Щоправда Данілов наголосив на тому, що в рішенні РНБО не йдеться про націоналізацію.

"Слово націоналізація жодним чином не було застосовано ні на засіданні РНБО, ні в рішенні, яке приймала РНБО, ні на брифінгу, на якому я виступав. Були зовсім інші слова. Ми сьогодні знаходимось в інформаційній війні з РФ, яка має безпосереднє відношення з китайцями до спроби захоплення "Мотор Січ". Тому ми маємо таку негативну інформацію стосовно націоналізації. Мова йшла про те, що підприємство "Мотор Січ" найближчим часом буде повернено у власність українського народу в законний спосіб згідно чинного українського законодавства", — сказав Данілов в ефірі програми "Свобода слова" на каналі "Україна".

Націоналізація – примусове відчуження об'єктів приватної власності, здійснюване з матеріальним відшкодуванням або на безоплатній основі. Паралельний термін – "усуспільнення". Ці терміни вказують, що майно, яке вилучається у фізичних або юридичних осіб, переходить у власність нації або сусп-ва. (Інститут історії України)

Законопроєкт щодо повернення у власність України підприємства "Мотор Січі" може бути представлений упродовж двох-трьох тижнів. Про це 12 березня розповів голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко: "Так, є завдання для Верховної ради, розглядаємо там такі завдання, які по "Мотор Січі" поставили, це не секрет, попередньо була розмова. Конкретних законопроєктів ще немає. Говорити про те, в якому форматі це буде, поки неможливо, але ми можемо точно говорити, що те, що РНБО звернуло увагу на це питання своїм рішенням, це точно питання національної безпеки, яке буде найближчим часом врегульоване".

Тим часом китайські інвестори компанії ПАТ "Мотор Січ", на тлі заяви про підготовку законопроєкту щодо націоналізації підприємства, повідомили, що готують нові позови. Інвестори нагадали, що постановою Кабінету міністрів № 83 від 4 квітня 2015 року ПАТ "Мотор Січ" було виключено зі списку "Стратегічних підприємств" України: «Це означає, що будь-який інвестор міг законним шляхом, через законні канали купувати і продавати акції ПАТ "Мотор Січ": "Ми вже подали і готуємося подати ще низку судових позовів як в Україні й Китаї, так і на міжнародному рівні. Ми будемо рішуче захищати й охороняти законні права китайських інвесторів".

Що кажуть експерти

Як зазначає старший економіст Центру економічної стратегії Дмитро Горюнов, можлива націоналізація "Мотор Січі" — це точковий прецедент, який пов’язаний з оборонним значенням цього підприємства. Воно виробляє двигуни, які використовуються і у військових літаках та гвинтокрилах. Основним ринком збуту раніше була Росія, зараз — власне, Китай. Всі інші підприємства, які виробляють аналогічну продукцію в Україні, є державними та не підлягають приватизації.

На думку експерта, інвестиційний імідж України не повинен сильно постраждати, оскільки більшість інвесторів розуміють, що це точковий прецедент. Тим більше, що в багатьох західних країнах в явному вигляді існує механізм моніторингу іноземних інвестицій, який передбачає, що відповідний уповноважений орган може не дозволити купівлю стратегічного підприємства іноземцями, якщо це може нести загрозу для національної безпеки.

"Стосунки з Китаєм, звісно, це може погіршити, тим більше, що це державна компанія. Але, гадаю, вони теж повинні розуміти, що ми не можемо не дослухатись до думки найбільшого члена НАТО, партнером якого є Україна. Нагадаю, що в січні США внесли компанію Skyrizon, китайського інвестора Мотор Січі, до переліку "військових кінцевих споживачів".

До того ж, як зазначив Дмитро Горюнов, Китай сам активно застосовує механізми експроприації (наприклад, землі для доріг), від чого неодноразово страждали іноземні інвестори.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди