Баскетбольний клуб "Тернопіль" програв вдома

Баскетбольний клуб "Тернопіль" програв вдома Баскетбольний клуб "Тернопіль"

Баскетбольний клуб "Тернопіль" вдома поступився київській команді "Будівельник" з рахунком 77:82. Про це повідомив тренер тернополян Дмитро Забірченко.

За його словами, у першому періоді тернополяни програли з рахунком 14:20. Друга чверть завершилась перемогою тернополян із рахунком 25:20. В третьому періоді перемогла тернопільська команда – 21:20. У четвертій чверті – 17:22.

БК "Тернопіль" вдома поступився київській командіБаскетбольний клуб "Тернопіль"

БК "Тернопіль" вдома поступився київській команді

Це 28 гра тернополян у цьому сезоні Суперліги. Команда суперника зіграла на один матч менше.

БК "Тернопіль" наступний матч грає 19 березня вдома проти "Хіміка". "Будівельник" зіграє 14 березня виїзний поєдинок проти "Київ-Баскета".

Нагадаємо, у попередньому матчі баскетбольний клуб "Тернопіль" вдома програв команді "Прометей" з Кам’янського з рахунком 83:89.