Одеські спортсмени завоювали 4 медалі на змаганнях зі стрільби з лука

Одеські спортсмени завоювали 4 медалі на змаганнях зі стрільби з лука Фото: НОК в Одеській області

Одеські спортсмени завоювали чотири медалі на всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука у закритому приміщенні. Про таке повідомили у пресслужбі Національного олімпійського комітету Одеської області.

Там розповіли, що золоту медаль на змаганнях у Києві здобула Поліна Ткаченко, "бронзу" – Софія Цимбалюк. Обидві спортсменки виступали в старшій юнацькій категорії.

Одеські спортсмени завоювали 4 медалі на змаганнях зі стрільби з лукаФото: НОК

У молодшій категорії чемпіонами стали Ігор Проценко та Наталія Пастернак. Ігор виборов срібну медаль, а Наталія – бронзову.

Додамо, за нагороди боролися понад 100 спортсменів із семи областей України. Ці змагання закрили зимовий сезон. Наступний старт відбудеться вже на відкритому повітрі на турнірі "Олімпійські надії", що відбудеться у Львові з 20 по 23 квітня. На турнірі виступатимуть спортсмени двох вікових категорій: "юніори" і "кадети", розповіли у НОК.