У Львові планують створити музичний сквер на честь Квітки Цісик

У Львові планують створити музичний сквер на честь Квітки Цісик

У Львові планують створити музичний сквер на честь Квітки Цісик Український інститут національної пам'яті

У Львові хочуть створити інноваційний музичний простір, присвячений співачці Квітці Цісик. За задумом він розташовуватиметься між вулицями Липинського — Лінкольна. Таку ідею на сесії ЛМР запропонував депутат від "Європейської солідарності" Роман Грицевич.

У музичному сквері, який облаштують у Шевченківському районі, проводитимуть тематичні вуличні фестивалі, концерти та культурні проєкти.

"Це буде сцена, на ній буде пам’ятник Квітки Цісик. Біля сцени будуть лавочки різної довжини у вигляді музичного пульту. Коли людина буде сідати на ті лавочки, будуть включатися пісні Квітки Цісик. Це буде єдиний проєкт в Україні", — каже Роман Грицевич.

Для допрацювання цієї ідеї планують оголосити архітектурний конкурс. За його результатами втілять найкращий проєкт.

Що відомо

  • Квітка Цісик — американська співачка українського походження, популярна виконавиця рекламних джинґлів у США, оперна і блюзова співачка, виконавиця українських народних і популярних пісень.
  • Її батьками є емігранти зі Львова — музикант Володимир Цісик та Іванна Лев.
  • Співачка є автором альбомів "Пісні з України" та "Два кольори", на яких записала пісні "Ой ходить сон коло вікон", "Ніч така, Господи, місячна, зоряна", "Черемшина", "Я піду в далекі гори", "Верше, мій верше" та багато інших.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше