Ірина Петренко - дев'ята у жіночій індивідуальній гонці на етапі Кубка IBU в Обертілліаху. Результат Біатлон Майбутнього

Українські біатлоністки виступили краще, аніж представники чоловічої команди.

В Обертілліаху відбулася друга гонка на етапі Кубка IBU. Після чоловічої індивідуальної гонки на трасу в Австрії вийшли жінки.

Збірна України у жіночій гонці переслідування була представлена п'ятьма біатлоністками - Анною Кривонос, Іриною Петренко, Надією Бєлкіною, Вітою Семеренко та Христиною Дмитренко. Одній із них вдалося фінішувати у топ-10 за підсумками гонки.

Найкращий результат у короткій індивідуальній гонці, особливістю якої була зменшена дистанція (12.5 км замість 15 км) та покарання 45 секундами штрафу замість однієї хвилини, показала Ірина Петренко. Із двома хибами українська біатлоністка показала дев'ятий результат, програвши переможниці 1:24 хвилини.

Потрапляння у топ-20 забезпечила собі і Анна Кривонос. Так само, як і Петренко, Кривонос припустилася двох хиб, однак гірше виглядала на дистанції (56-й результат, у Петренко - 27-й).

Решта українок виступила менш вдало, в першу чергу через невдалу стрільбу. Христина Дмитренко показала 66-й результат із 5 промахами. А ось Віта Семеренко та Надія Бєлкіна не закрили 8 із 20 мішеней на чотирьох вогневих рубежах, закінчивши гонку за межами топ-60. При цьому Семеренко на дистанції показала результат у топ-15, відставши на 59 секунд від росіянки Гореєвої.

Переможницею індивідуальної гонки стала німкеня Ванесса Фогт. На 12 секунд представниця Німеччини випередила росіянку Анастасію Гореєву, яка тричі схибила на перших двох вогневих рубежах. Третє місце за француженкою Софі Шово.