Один українець - у топ-40 чоловічої індивідуальної гонки на Кубку IBU в Обертілліаху. Результати Biathlon.com.ua

Жодному із українських біатлоністів не вдалося показати швидкий хід по дистанції та якісну стрільбу.

Першою гонкою заключного етапу Кубка IBU в Обертілліаху стала коротка індивідуальна гонка, у якій брали участь чоловіки. Її особливістю була менша дистанція для проходження (15 км замість 20 км), а також менший штраф за хибу (45 секунд замість 1 хвилини).

Україна в індивідуальній гонці була представлена п'ятьма спортсменами. На дистанцію вийшли Руслан Ткаленко, Тарас Лесюк, Андрій Доценко, Денис Насико та Руслан Бригадир.

Проте жодному із українців не вдалося показати високий результат.

Першим на дистанцію вийшов Тарас Лесюк. За винятком другого вогневого рубежу Лесюк провів ідеальну гонку у плані стрільби, закривши всі 15 мішеней. Проте під час другої стрільби українець припустився одразу 4 хиб, через що зміг фінішувати лише на 40-й позиції.

Випередити Лесюка зміг лише Денис Насико. Як і його партнер по команді, Насико не закрив 4 із 20 мішеней на вогневих рубежах, однак розподілив хиби під час першої, другої та останньої стрільби. У підсумку Насико випередив Лесюка лише на 1 секунду, фінішувавши 41-м.

Для решти українських біатлоністів гонка склалася ще гірше. Руслан Ткаленко із 6 хибами зайняв 63-м, програвши 4:30.9 хвилини переможцю. Андрій Доценко із 5 промахами фінішував майже одразу ж після Ткаленка - 65-е місце.

Найгірше серед українців виступив Руслан Бригадир. Стартувавши 111-м, Бригадир показав 93-й результат, схибивши 6 разів на вогневих рубежах.

Переможцем короткої індивідуальної гонки став француз Юго Рівель, який, попри одну хибу, випередив італійця Даніелле Каппелларі, пройшовшого дистанцію без промахів, на 11 секунд. Третє місце розділили фін Хейккі Лайтінен та німець Юстус Стрелов із відставанням 39.8 секунд.