Зеленський розповів, як вплинули санкції проти Медведчука на загострення ситуації на Донбасі

Зеленський розповів, як вплинули санкції проти Медведчука на загострення ситуації на Донбасі

Зеленський розповів, як вплинули санкції проти Медведчука на загострення ситуації на Донбасі
. УНІАН

Президент Володимир Зеленський заявив про збільшення кількості провокацій у зоні конфлікту на Донбасі, утім він додав, що не хоче пов'язувати це із запровадженням санкцій проти телеканалів та голови політради ОПЗЖ Віктора Медведчука.

"Чи вплинуло (запровадження санкцій на перемовини – ред.), складно сказати. Якщо люди зі здоровим глуздом – це не повинно впливати, але ми розуміємо, що наслідки є, ми розуміємо, щі збільшилась кількість провокацій на фронті. Я не хочу пов'язувати саме з цим, але ми бачимо, що це в один час відбувається", - відповів президент на запитання Суспільного щодо можливого впливу запровадження санкцій на перебіг переговорів у Тристоронній контактній групі.

Він також додав, що готується зустріч у "нормандському форматі", а також те, що 10 березня мають відбутися "чергові важливі переговори про посилений контроль"за ситуацією в зоні конфлікту на Донбасі.

Що відомо

  • Бойовики самоназваної "ДНР" уранці 3 березня заявили, що отримали дозвіл на ведення "упереджувального вогню на знищення". Про це йдеться у заяві на підконтрольному бойовикам сайті так званої народної міліції "ДНР". Водночас у штабі Операції об'єднаних сил Суспільному повідомили, що дотримуються режиму припинення вогню.
  • Генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що обстріли на фронті активізувались після рішень РНБО про санкції за фінансування тероризму.
  • 19 лютого Рада національної безпеки і оборони ухвалила санкції на три роки проти 19 юридичних та 8 фізичних осіб. До списку, зокрема, потрапили голова політради ОПЗЖ Віктор Медведчук та його дружина, телеведуча Оксана Марченко. Санкції були введені за фінансування тероризму.
На початок