Кропивничанин Олег Дорощук зайняв 9 місце на чемпіонаті Європи з легкої атлетики Укрінформ

19-річний стрибун у висоту Олег Дорощук з Кропивницького виступав на чемпіонаті Європи-2021 з легкої атлетики та посів 9-те місце. До фіналу пройшли 8-ро легкоатлетів. Про це Суспільному розказав тренер спортсмена Генадій Здітовецький.

Чемпіонат Європи-2021 відбувається в польському Торуні. На кваліфікації учасник української збірної Олег Дорощук стрибнув на висоту 2 м 16 см.

"Якби він був восьмий, потрапив би до фіналу. Він був дев'ятий. Олег стрибнув набагато нижче свого осбистого рекорду. Він стрибнув на висоту 2 м 16 см. А його кращий особистий рекорд – 2 м 28 см. Він прилітає восьмого ввечері в Київ", – розказав Генадій Здітовецький.

Кваліфікаційні змагання в секторі стрибків у висоту відбулися 4 березня о 20:00. Фінал запланований на сьогодні 12:20.

Ексклюзивним транслятором чемпіонату Європи в Україні є сайт Суспільне Спорт. Дивитися змагання наживо можна за цим посиланням.