Підручний - 15-й у чоловічому спринті на Кубку світу в Нове-Место. Результати гонки

Підручний - 15-й у чоловічому спринті на Кубку світу в Нове-Место. Результати гонки

Підручний - 15-й у чоловічому спринті на Кубку світу в Нове-Место. Результати гонки AP

Лише три із п'яти українців відібралися до гонки переслідування.

Після жіночого спринту, на якому Юлія Джима здобула "срібло", у Нове-Место на етапі Кубка світу вийшли чоловіки. Так само, як і на жінок, на них очікувала спринтерська гонка.

Читайте також: Юлія Джима - срібна призерка спринту на етапі Кубка світу в Нове Место. Результати гонки

Збірна України бігла у повному складі спринт - у першу групу потрапили Богдан Цимбал та Дмитро Підручний. Пізніше за них стартували Артем Прима, Антон Дудченко та Артем Тищенко.

Богдан Цимбал та Дмитро Підручний синхронно почали гонку з одним колом штрафу. І майже з однаковим відставанням - Підручний програвав 35 секунд проміжному лідеру Штурлі Легрейду, а Цимбал - 36 секунд.

Ще одне коло Цимбал заробив за підсумками "стійки". А ось Підручний відстріляв чисто, але не досить швидко рухався по дистанції. У підсумку українець забезпечив собі топ-20, а ось Цимбал із відставанням у дві хвилини - лише 62-е місце.

Дивіться також чоловічий спринт на етапі Кубка світу в Нове Место

Невдало спринт розпочався для Артема Прими. Українець, якого замінили перед стартом чоловічої естафети на Богдана Цимбала, також відправився на одне коло штрафу після першого вогневого рубежу, але рухався повільніше Цимбала та Підручного. "Стійка" пройшла значно краще, але хід по дистанції не дозволив Примі боротися за місця вище.

Гірше за Артема Приму гонку розпочав Антон Дудченко. Одне коле штрафу та місце у кінці топ-60: на дистанції український біатлоніст лише на 3 секунди швидше пройшов етап, аніж Прима. Ще одне коло штрафу на "стійці" - і 50-а проміжна сходинка. Фінішував Дудченко одразу після Богдана Цимбала, відставши від партнера по збірній на 0.3 секунди.

Єдиним українцем, який пройшов першу стрільбу без хиб, став Артем Тищенко. Українець закрив усі 5 мішеней. Після вогневого рубежу Тищенко виходив із відставанням у 30 секунд - на дистанції український біатлоніст став одним із найгірших. Друга стрільба - та ще один нуль: Тищенко став єдиним з українців, кому вдалося відстріляти чисто.

Переможцем спринту у Нове-Место став француз Сімон Дестьйо. Майже 2.5 секунди переваги вистачило для французького біатлоніста для того, щоб випередити шведа Себастьяна Самуельссона. Третій - німець Арнд Пайффер, який відстав на 4.4 секунди.

У гонці переслідування від України бігтимуть лише Дмитро Підручний, Артем Тищенко та Артем Прима. Богдан Цимбал та Антон Дудченко не потрапили до топ-60 за підсумками спринту.

Чоловіки. Спринт. Результати

 1. Сімон Дестьйо (Франція, 0+0) 22:58.0
 2. Себастьян Самуельссон (Швеція 0+0) +2.4
 3. Арнд Пайффер (Німеччина, 0+0) +4.4
 4. Штурла Легрейд (Норвегія, 0+1) +10.4
 5. Тарьєй Бьо (Норвегія, 0+1) +10.6
 6. Бенедікт Долль (Німеччина, 0+1) +14.5

...

 • 15. Дмитро Підручнний (Україна, 1+0) +52.7
 • 35. Артем Тищенко (Україна, 0+0) +1:25.6
 • 44. Артем Прима (Україна, 1+0) +1:35.5
 • 62. Богдан Цимбал (Україна, 1+1) +2:00.0
 • 63. Антон Дудченко (Україна, 1+1) +2:00.3
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт