Прима не виступить в естафеті на етапі Кубка світу в Нове-Место. Його замінить Цимбал

Ексклюзивно
. AP Photo/Darko Bandic

Богдан буде фінішером збірної України.

У складі збірної України в чоловічій естафеті відбулася зміна. Замість Артем Прими, який міг бігти останній етап, у гонці братиме участь Богдан Цимбал.

При цьому змін у розстановці на етапах не відбулося. Цимбал закриватиме естафету для збірної України.

За інформацією Суспільне Спорт, Прима відчув проблеми із попереком, через що тренерський штаб на чолі із Юраєм Санітрою вирішив його замінити. Як пояснив Артем, біль він відчував раніше, але за день до гонки вона збільшилася.

Оновлений склад збірної України на чоловічу естафету в Нове-Место

Артем Тищенко - Дмитро Підручний - Антон Дудченко - Богдан Цимбал

• Для Богдана Цимбала ця естафета стане третьою у сезоні-2020/21. В Контіолагті він у складі чоловічої команди став десятим, а на чемпіонаті світу в Поклюці - п'ятим.
  • На чемпіонаті світу в Поклюці Цимбал взяв участь в трьох гонках: крім чоловічої естафети, він змагався у спринті (30-е місце) та гонці переслідування (18-е), показавши найкращі результати в кар'єрі.
  • Артем Прима став єдиним українським біатлоністом, який стартував у всіх 7 гонках на чемпіонаті світу в Поклюці.
  • Прима потрапляв до складу команди на чоловічу естафету на кожному із попередніх етапів Кубка світу в сезоні-2020/21. Найкращий результат - шосте місце в Обергофі.