Наталія Стребкова із особистим рекордом - дев'ята у бігу на 3000 метрів у фіналі чемпіонату Європи European Athletics

Українка Наталія Стребкова фінішувала на 9-й позиції у бігу на 3000 метрів на чемпіонаті Європи у польському Торуні.

У фінал Стребкова потрапила за підсумками кваліфікації, яка відбулася у перший день змагань, 4 березня. При чому спочатку українська бігунка не гарантувала собі участь у вирішальному забігу - Стребкова показала сьомий результат у другому півфіналі.

Але через дискваліфікацію двох бігунок, що пробігли швидше за неї, українка забезпечила собі участь у фіналі.

У фінальному забігу Стребкова не змогла поборотися за перемогу. Але показала високий для себе результат - дев'яте місце.

На фініші час українки показав 8:54.18 хвилини. Завдяки цьому результату вона вдруге поспіль оновила свій рекорд у бігу на 3000 метрів на змаганнях у Польщі.

Чемпіонкою світу у бігу на 3000 метрів стала британка Емі-Алоїз Марковіч, яка із особистим рекордом випередила француженку Еліс Фіно та свою співвітчизницю Веріті Окенден. Цікаво, що у фінальному забігу сім спортсменок показали найкращий особистий результат.

• Марін Костер (Нідерланди) - не фінішувала

• Євро-2021 - перший турнір у приміщенні такого рівня у кар'єрі Стребкової. У кваліфікації вона встановила особистий рекорд та показала найкращий результат для українських спортсменок з 2012 року.
  • Попередній найкращий результат Стребкової у кар'єрі до чемпіонату Європи-2021 - 9:08.08 хвилини на змаганнях у Сумах у 2021 році.
  • Стребкова - шоста українка в історії, яка вибігала з 9 хвилин на дистанції 3000 метрів у приміщенні.
  • Основна дисципліна Стребкової - біг на 3000 метрів із перешкодами на змаганнях на відкритому повітрі.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartБіатлонТеніс