Мистецькі школи України стануть доступними для дітей з особливими потребами

Мистецькі школи України стануть доступними для дітей з особливими потребами

Мистецькі школи України стануть доступними для дітей з особливими потребами
Мистецька освіта

Проєкт “Мистецька освіта без обмежень” переходить на другий етап та оголошує конкурсний відбір. Його переможці отримають знання та практичні навички, які допоможуть організувати інклюзивне навчання у фаховому мистецькому коледжі.

Метою II етапу є розширення доступності до мистецької освіти. Для цього потрібно впровадити інклюзивне навчання в мистецьких школах та фахових мистецьких коледжах, створити там дружній освітній простір, виявити та усунути конкретні перешкоди, які стають цьому на заваді.

Учасники проєкту зможуть підвищити свій рівень знань та практичних навичок, стануть експертами з фізичної доступності приміщень і навіть зможуть під керівництвом експертів самостійно провести аудит доступності.

Організатори проєкту "Мистецька освіта без обмежень" – Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти у співпраці з Всеукраїнським громадським об’єднанням “Національна асамблея людей з інвалідністю України” та Державним науково-методичним центром змісту культурно-мистецької освіти.

Що відомо

На першому етапі проєкту "Мистецька освіта без обмежень" у 2020 році провели чотири модулі для 17 мистецьких шкіл з 12 областей України. Під час них заклади мистецької освіти отримали покрокову інформацію про те, як забезпечити фізичну доступність закладу, а також організувати освітній процес для дітей з особливими освітніми потребами.

Читайте також

20 казок за 20 хвилин: учні Центру пісочного мистецтва планують встановити рекорд України

Штучний інтелект навчився у справжніх піаністів і тепер може зіграти будь-яку мелодію 3D-руками

25 тисяч, 12 тисяч чи 930 гривень: скільки письменники отримали за дебютний роман

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад