Презентація пісні та кліпу Go_A на Євробачення-2021

Презентація пісні та кліпу Go_A на Євробачення-2021

Презентація пісні та кліпу Go_A на Євробачення-2021

У вівторок, 9 березня, Суспільний мовник презентує кліп та оновлену пісню на Пісенний конкурс Євробачення. Конкурсну пісню від представників України гурту Go_A можна буде послухати на різних платформах Суспільного.

О 14:15 в ефірі денного шоу "Ранок ПРО" на UA: Радіо Промінь солістка гурту Катерина Павленко презентує фрагмент оновленої пісні "SHUM".

О 14:40 у "Суспільній студії" на телеканалі UA: ПЕРШИЙ буде представлено тизер кліпу конкурсної пісні на Євробачення-2021. Ведучі Анатолій Єрема та Дарка Гірна поспілкуються з учасниками гурту Go_A про підготовку до конкурсу.

О 19:00 відбудеться прем’єра кліпу з українськими та англійськими субтитрами на ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ. Згодом кліп буде доступний для перегляду на офіційному ютуб-каналі Євробачення.

Зазначимо, журі у складі Джамали, Євгена Філатова, Руслана Квінти, Ярослава Лодигіна та Дмитра Хоркіна з трьох запропонованих гуртом пісень одноголосно обрало — "SHUM", який гурт мав адаптувати до стандартів Євробачення-2021 до 10 березня.

Нагадаємо, 18 травня 2021 року стартує перший півфінал грандіозного пісенного конкурсу, на якому виступлять представники України — гурт Go_A.

Читайте також

Гурт Go_A: "Скорочували пісню на Євробачення зі сльозами на очах, але результатом задоволені"

14 гуртів, які могли б взяти участь у Нацвідборі до Євробачення 2021, якби не коронавірус

На початок