Україна - дев'ята у чоловічій естафеті на етапі Кубка світу в Нове-Место. Результати гонки

Україна - дев'ята у чоловічій естафеті на етапі Кубка світу в Нове-Место. Результати гонки

Україна - дев'ята у чоловічій естафеті на етапі Кубка світу в Нове-Место. Результати гонки
Biathlon.com.ua

Три кола штрафу та 12 додаткових патрони на чотирьох етапах.

На етапі Кубка світу в Нове-Место відбулася друга гонка. Після жіночої естафети, у якій Україна фінішувала четвертою, 5 березня на етап вийшли чоловіки.

За кілька годин перед початком гонки стало відомо про зміну у складі збірної України. Замість Артема Прими, який відчув проблеми у попереку, головний тренер Юрай Санітра довірив бігти останній етап Богданові Цимбалу.

Читайте також: Прима не виступить в естафеті на етапі Кубка світу в Нове-Место. Його замінить Цимбал

Таким чином, за Україну мали бігти Артем Тищенко, Дмитро Підручний, Антон Дудченко та Богдан Цимбал.

Артем Тищенко не найкращим чином розпочав гонку для України. Попри всього два додаткових патрони, український біатлоніст повільно рухався по дистанції (53 секунди Тищенко програв найшвидшому на етапі Еріку Лессеру).

У підсумку Тищенко передав естафету Дмитру Підручному на 14-му місці із відставанням в 1 хвилину. Підручний поступово почав надолужувати втрачене.

Стрільбу лежачи лідер збірної України пройшов без помилок, піднявши команду на сьоме місце. І таким самим чином відстріляв "стійку". У підсумку з 14-ї позиції українська команда піднялася на 3-е місце. Відставання у 45 секунд - наступним мав бігти Антон Дудченко.

Дудченко вже за підсумками першої стрільби погіршив становище збірної України - із двома додатковими патронами на "лежці" він опустив команду на восьму позицію. Після "стійки" ситуація лише погіршилася - два кола штрафу і відставання в три хвилини від збірної Німеччини.

Заключний етап Богдана Цимбала склався також невдало. Цимбал також пішов на одне коло штрафу, хоча залишився на дев'ятій позиції - для багатьої збірних стрільба вийшла невдалою, а Емільєн Жаклєн навіть відправився на чотири кола штрафу. Другу стрільбу Богдан провів краще, закривши 5 мішеней за допомогою двох додаткових патронів. Але покращити позицію вже ніяк не міг - дев'яте місце.

Переможцями чоловічої естафети стали біатлоністи з Німеччини, які майже на півтори хвилини випередили Росію. Третє місце - у збірної Норвегії, яка пішла на три штрафних кола.

Чоловіки. Естафета. Результати

  1. Німеччина (0+4) 1:12:28.1
  2. Росія (0+8) +1:21.7
  3. Норвегія (3+9) +1:33.2
  4. Словенія (0+8) +2:13.2
  5. Франція (4+9) +2:14.7
  6. Австрія (0+5) +2:17.0

...

  • 9. Україна (3+10) +4:03.3
Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо