Time присвятив обкладинку жінкам під час пандемії

Time присвятив обкладинку жінкам під час пандемії

Time присвятив обкладинку жінкам під час пандемії Time

Американський журнал Time присвятив свій новий номер жінкам, які під час пандемії знайшли у собі сили "працювати заради кращого майбутнього".

Про це видання повідомило у своєму Twitter.

Новий номер журналу присвячений темі домашнього насильства, психічних захворювань, захисту ЛГБТ-спільноти та дискримінації жінок на роботі.

"COVID-19 унеможливив заперечення того, як зламані системи завдають шкоди жінкам. Time поговорив із жінками, які знайшли в собі сили працювати заради кращого майбутнього", – зазначається на сайті Time.

Зокрема, випуск містить інтерв’ю з Ейен Дорошоу, засновницею організації, яка допомагає працівникам секс-індустрії та трансгендерам вирішувати питання щодо пошуку охорони здоров’я та пошуку безпечного житла. Іншою героїнею номеру стала активістка Анна Рівіна, яка опікується домашнім насильством та захистом прав жінок у Росії.

Також видання поспілкувалося з жінками, які втратили роботу чи житло під час пандемії та намагаються врятувати свої родини.

Що відомо

  • Американський журнал Time назвав 100 головних зірок 2021 року. У щорічний рейтинг Time 100 Next потрапили лікарі та вчені, які ефективно борються з COVID-19, правозахисники, борці за рівні гендерні права, журналісти, художники, актори.
  • Видання Тime внесло білоруську опозиціонерку Світлану Тихановську до списку молодих лідерів, які формують майбутнє.
  • Людьми 2020 року за версією журналу Time стали обраний президент США Джозеф Байден та його віцепрезидентка Камала Гарріс.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше