Момент, за який Україну спершу дискваліфікували з жіночої естафети Кубка світу: відео

Момент, за який Україну спершу дискваліфікували з жіночої естафети Кубка світу: відео

Ексклюзивно
Момент, за який Україну спершу дискваліфікували з жіночої естафети Кубка світу: відео

Україна подала протест і його задовільнили.

Збірній Україні з біатлону повернули четверте місце, на якому вона фінішувала у жіночій естафеті у жіночій естафеті на етапі Кубка світу в Нове-Место.

Що трапилося?

Україна фінішувала четвертою на етапі Кубка світу в Нове-Место - попри одне коло штрафу, Олена Підгрушна змогла завдяки точній стрільбі (лише один додатковий патрон) підняти українську команду.

Однак результат збірної України спочатку був анульований. Україну дискваліфікували, висунувши на четверту позицію збірну Норвегії.

Читайте також: Україну повернули на четверте місце в жіночій естафеті в Нове-Место. Спершу команду дискваліфікували

Причиною дискваліфікації була неправильна, на думку організаторів, передача естафети між другим та третім етапом. Юлія Джима, передаючи естафету Анастасії Меркушиної, не доторкнулася до українки, зачепивши її за зброю.

Проте згодом результат збірної України повернули. За інформацією Суспільне Спорт, Україна подала протест щодо дискваліфікації і його задовільнили. За новими правилами - дотик до гвинтівки теж рахується за передачу естафети.

Що відомо

Україну раніше дискваліфіковували на етапах Кубка світу. На етапі у Поклюці в 2020 році був анульований результат української команди у змішаній естафеті через порушення техніки безпеки.

Дискваліфікація трапилася на етапі Олени Підгрушної. На останньому вогневому рубежі через помилку судді українка стала не на свій килимок, після чого перемістилася в правильний коридор, не закинувши попередньо за спину гвинтівку.

Що далі

  • У п'ятницю, 5 березня, відбудеться чоловіча естафета на етапі в Нове-Место.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт