Світоліна вилетіла з турніру в Катарі у чвертьфіналі

Світоліна вилетіла з турніру в Катарі у чвертьфіналі AP

За весь матч українка взяла лише шість геймів.

Українська тенісистка Еліна Світоліна вилетіла з турніру в Катарі. У чвертьфіналі перша ракетка України програла білорусці Вікторії Азарєнка.

Для Світоліної матч проти Азарєнки став другим за два дні. У середу, 3 березня, українка майже за годину впоралася із японкою Місакі Дої. Вікторія Азарєнка здолала німкеню Лауру Зігезмунд.

У очній зустрічі між тенісистками перемогу здобула Азарєнка. Попри проблеми у першому сеті.

Як зіграла Світоліна?

Вже на початку зустрічі Азарєнка попросила медичний тайм-аут. Після брейку 1:0 на свою користь вона відчула дискомфорт у спині.

Однак білоруска змогла продовжити гру, хоча й програла гейм на власній подачі. Після відновлення гри Азарєнка зробила другий поспіль брейк у матчі.

Загалом Світоліна програла три поспіль гейми на власних подачах. Азарєнка після програного гейму за рахунку 1:0, більше свою подачу не віддавала і у підсумку довела справу до перемоги у першому сеті.

У другій партії тенісистки також виглядали ненадійно на власних подачах. Світоліна знову програла три гейми на власних подачах, хоча змогла у відповідь взяти дві. У вирішальному геймі перша сіяна на турнірі відіграла два матч-боли під час розіграшу на власній подачі, але продовжити боротьбу не змогла.

Ключовий момент зустрічі - очки, здобуті на другій подачі. Азарєнка здобула 71% очок, у той час, як Світоліна - лише 33%.

У півфіналі Азарєнка зустрінеться із переможницею протистояння між Габріелою Мугурусою та Марією Саккарі.