Світоліна розгромила першу суперницю на турнірі в Досі

Світоліна розгромила першу суперницю на турнірі в Досі AP

Для перемоги українці майже вистачило години.

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла у першому матчі турніру в Досі. На стадії 1/8 фіналу перша ракетка України здолала японку Місакі Дої, яка у світовому рейтингу займає 83-е місце.

Світоліна на змаганнях отримала перший номер посіву у зв'язку із тим, що лідерки жіночого тенісу (Ешлі Барті, Наомі Осака, Сімона Халеп та Софія Кенін) вирішили пропустити турнір.

Дої пройшла на турнір у Досі у якості "лакі лузера". У першому раунді японська тенісистка перемогла представницю Китаю Чжен Сайсай.

У другому раунді на Дої очікувала зустріч зі Світоліною. В якій перемогу здобула українська тенісистка.

Як зіграла Світоліна?

У першому сеті українська тенісистка майже не залишила шансів японці. Світоліна віддала всього один гейм і була навіть близька до перемоги 6:0.

Але за рахунку 3:1 п'ята ракетка світу не скористалася двома брейк-поїнтами. Хоча наступні три гейми залишилися саме за Світоліною.

Другу партію тенісистки розпочали із трьох поспіль брейків. Світоліна двічі взяла подачу Дої, але дозволила японці зробити брейк у відповідь за рахунку 1:0.

У підсумку українка могла закінчила партію із аналогічним результатом, що і в першому сеті - 6:1. Але не скористалася можливістю за рахунку 40:40. Тим не менш, наступний гейм, а разом із ним перемога у матчі за першою ракеткою України.

За матч Світоліна подала лише один ейс (у Дої жодної подачі навиліт) і не зробила жодної подвійної помилки - на рахунку японки 4.

В чвертьфіналі турніру у Досі на Світоліну очікує Вікторія Азарєнка, яка у другому раунді перемогла німкеню Лауру Зігезмунд.

WTA. Доха, 1/8 фінала

Еліна Світоліна (Україна, 1) - Місакі Дої (Японія) 2:0 (6:1, 6:2)

• Турнір у Досі - перший, на якому змагається Світоліна після участі на Australian Open. Змагання в Австралії українка покинула у четвертому раунді.
  • В 2020 році Світоліна вилетіла на турнірі у Досі у другому раунді, поступившись американці Аманді Анісімовій.
  • Найкращий результат Світоліної у Досі - півфінал у 2019 році (поразка румунці Сімоні Халєп).
  • Чинна переможниця турніру у Досі - Аріна Сабалєнка. У другому раунді білоруска зустрінеться із іспанкою Габріелою Мугурусою.
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт