Ломаченко запропонував провести бій чемпіону WBC у легкій вазі. Той погодився

Ломаченко запропонував провести бій чемпіону WBC у легкій вазі. Той погодився

Ломаченко запропонував провести бій чемпіону WBC у легкій вазі. Той погодився AP

Девін Хейні відповів українцеві, що "вільний наприкінці квітня - на початку травня".

Український боксер Василь Ломаченко хоче провести бій із чинним чемпіоном WBC у легкій вазі Девіном Хейні. З приводу цього у обох боксерів була публічна розмова у Twitter.

Що трапилося?

Ломаченко та Хейні обмінялися повідомленнями в Twitter, де фактично домовилися з приводу проведення поєдинку. Ломаченко спитав у американця, що він думає з приводу можливого наступного бою із ним.

"Що скажеш на те, якщо я запропоную тобі це [бій], яке рішення приймаєш? Чи будеш займатися організацію нашого поєдинку?", - спитав Ломаченко.

Хейні відповів на виклик українського боксера, зазначивши, коли саме може провести з ним поєдинок.

"Вільний наприкінці квітня - на початку травня", - відповів Хейні.

Чи можливий бій між Ломаченком та Хейні?

Промоутер Top Rank Боб Арум стверджує, що так. За його словами, він "залюбки" почне організацію цього поєдинку.

"Я б хотів займатися організацією цього поєдинку. Цей бій може відбутися", - зазначив Арум.

Водночас, Арум сумнівається з приводу того, що поєдинок відбудеться саме у квітні-травні. Він вважає, що перед цим американський чемпіон проведе інший бій.

"Гадаю, Хейні з Едді ГірномПромоутер Matchroom Boxing домовляться щодо іншого поєдинку. І вже після цього бою, якщо Хейні хоче битися із Ломаченком, я був би радий його організувати. Це буде чудовий бій".

Читайте також: "Перед цим або наступним поєдинком стану вільним агентом". Теофімо Лопес хоче покинути Top Rank

Що відомо

  • Ще одним потенційним суперником Ломаченка є японець Масайоші Якатані. Проте офіційно проведення поєдинку не було погоджено.
  • Хейні - непереможний боксер та чемпіон WBC у легкій вазі. Чемпіонський пояс він здобув завдяки перемозі над росіянином Зауром Абдуллаєвим (відмова після 4-го раунду).
  • В активі Хейні 25 поєдинків (25-0, 15 КО). Після перемоги над Абдуллаєвим, американець захистив звання чемпіона світу у легкій вазі проти Альфредо Сантіаго та Юріоркіса Гамбоа (обидва - одностайним рішенням суддів).
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт