"Перед цим або наступним поєдинком стану вільним агентом". Теофімо Лопес хоче покинути Top Rank

"Перед цим або наступним поєдинком стану вільним агентом". Теофімо Лопес хоче покинути Top Rank

"Перед цим або наступним поєдинком стану вільним агентом". Теофімо Лопес хоче покинути Top Rank AP

Все - через скандал з приводу організації його наступного бою.

Чинний абсолютний чемпіон світу у легкій вазі Теофімо Лопес планує остаточно покинути Top Rank та стати вільним агентом перед або після його поєдинку проти Джорджа Камбососа.

Що трапилося?

У останніх промоутерських торгах за титульний бій Теофімо Лопеса та Джорджа Камбососа перемогла маловідома промоутерська компанія Triller із пропозицією у $6.02 млн. Top Rank, з яким у чемпіона світу у легкій вазі є чинний контракт, запропонував менше за всіх під час торгів - всього $2.32 млн.

Читайте також: Промоутерські торги за бій Теофімо Лопеса виграла Triller. Її пропозиція - $6 млн

Пропозиція Top Rank була першою, але Лопес її відхилив, внаслідок чого організація поєдинку потрапила на відкриті торги. Після поразки у торгах засновник Top Rank Боб Арум пояснив низьку пропозицію промоушна тим, що поєдинок між Лопесом та Камбососом "не є достатньо великим" для того, щоб пропонувати за нього більші кошти.

Теофімо Лопес планує піти із Top Rank?

На позицію Top Rank Теофімо Лопес відреагував готовністю залишити промоушн та стати вільним агентом. Він зазначив, що ESPN - платформа, де транслюють його бої, засмучені ситуацію, яка склалася, але не бачить інших варіантів.

"ESPN знають мене, і що для мене значать відносини з ними та платформою. Звичайно, вони засмучені. Вони незадоволені Тоддом Дю Бефом (президент Top Rank) і самим промоушном. Дивлюся на це так, що знаю, чого я вартий", - зазначив Теофімо.

Теофімо також зазначає, що розмірковує над тим, щоб приєднатися до Triller після того, як вони перемогли у торгах на організацію його наступного поєдинку.

"До того часу, коли Top Rank відносилися до нас із повагою, вони робили усе правильно, як і повинні у цьому бізнесі. Якби так і продовжувалося, ми б не потрапили у ситуацію, в якій знаходимося зараз. Чесно кажучи, у бога кращі плани щодо мене, і вони пов'язані із Triller".

Лопес планує розірвати контракт із Top Rank найближчим часом. І готовий навіть до можливих судових слухань, якщо справа до цього дійде.

"Бачу це наступним чином: перед цим або наступним поєдинком я буду вільним агентом. Є так багато доказів того, що я можу відмовитися від контракту із Top Rank, і вони дали мені золотий квиток".

Що відомо

  • Замість поєдинку Теофімо Лопеса, Top Rank займатиметься організацією об'єднавчого бою між Хосе Раміресом та Джошом Тейлором у напівсередній вазі. Бій відбудеться 22 травня;
  • Угода Лопеса та Top Rank чинна до середини 2024 року;
  • Теофімо Лопес став абсолютним чемпіоном світу після перемоги над українцем Василем Ломаченком у жовтні 2020-го (рішенням суддів).
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт