Одеський спортсмен став чемпіоном Європи з карате

Одеський спортсмен став чемпіоном Європи з карате Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Ігор Лагунов став переможцем чемпіонату Європи серед молоді, який проходив в Будапешті з 7 по 9 лютого. Про це повідомляє відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Таким чином, представники Одеської обласної федерації карате завоювали 2 медалі на Євро-2020, розповіли в НОК.

У фіналі змагань в категорії “+84 кг” Ігор переміг спортсмена із Чорногорії з рахунком 3:0. Всі три очки одесит набрав ударом рукою, два з них - в останні 15 секунд бою.

Одеський спортсмен Ігор Лагунов став чемпіоном Європи з каратеПресслужба відділення НОК України в Одеській області