БК "Тернопіль" переміг на виїзді

БК "Тернопіль" переміг на виїзді ФБУ

Баскетбольний клуб "Миколаїв" програв вдома БК "Тернопіль" в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги – 73:79. Гра відбувалась у миколаївському спортивному комплексі "Надія". Про це повідомив головний тренер БК "Тернопіль" Дмитро Забірченко.

За його словами, в першому періоді "Миколаїв" поступилися з рахунком 16:25. Друга 10-хвилинка змінила розклад сил. Миколаївців повів вперед Конате, який працював під обома щитами (25 : 19). В третьому періоді перемогла тернопільська команда – 8:19. У четвертій чверті – 24:16.

БК "Тернопіль" здобув перемогу на виїздіФБУ

БК "Тернопіль" здобув перемогу на виїзді

Миколаївці кілька разів підбиралися на відстань чотирьох очок, однак баскетболісти з Тернополя не дозволили здобути перемогу. У підсумку це третя в сезоні перемога БК "Тернопіль".

Тернопільська команда посідає 5 місце у турнірній таблиці із активом 15 очок. 28 лютого тернопільський баскетбольний клуб зіграє на виїзді проти "Київ-Баскета". Київська команда знаходиться на першому місці із активом 18 очок.