У Хмельницькому відбулася акція на підтримку Сергія Стерненка

У Хмельницькому відбулася акція на підтримку Сергія Стерненка

У Хмельницькому відбулася акція на підтримку Сергія Стерненка
Фото: Суспільне Поділля

У Хмельницькому на площі біля "Дитячого світу" відбулася мирна акція на підтримку активіста та колишнього очільника "Правого Сектору" Одеської області Сергія Стерненка. На акцію прийшло понад сім десятків людей.

За інформацію кореспондента Суспільного, який перебував на акції на підтримку Стерненка, люди прийшли з плакатами, на яких написали "Волю Стерненку", "Аваковчорт" та "Перезапуск суду".

Хмельничанин Олександр розповідає, прийшов на акцію, щоб підтримати Сергія Стерненка.

"Я виходив завжди, навіть на суд останній їздив в Одесу, на останній суд, коли засудили Стерненка. Він наш патріот, не просто патріот, а великий патріот, це дійсно символ України. І я вирішив підтримати його не просто душею і серцем і всім єством своїм, тому що таких людей як Стерненко, я вважаю дуже мало в Україні", - розповів Олександр.

Фото: Суспільне Поділля
Фото: Суспільне Поділля. Фото: Суспільне Поділля

Хмельничанка Христина каже, хотіла поїхати на акцію до Києва, але наразі не має можливості.

"Я тут, бо я не маю можливості бути в Києві, де відбувається протест на Банковій. Але протести по місцях важливі, бо важливо показати, що вся Україна виходить, тому що ми маємо відстоювати правову державу і правове суспільство. Те, що зараз відбувається суди по Рефмастеру, по Кузьменко, по Стерненко та Фортуні, про якого взагалі мало хто знає це все є переслідування патріотичного суспільства", - додає учасниця акції.

Фото: Суспільне Поділля
Фото: Суспільне Поділля. Фото: Суспільне Поділля

Організаторів акції не було, люди самоорганізувались через соціальні мережі, каже один з учасників акції Олег Черненко.

"Це спонтанна масова акція, тут всі організатори, всі зійшлися, через відчуття справедливості, тому що ми не можемо відчувати себе захищеними. Якщо такі акції, потрібно приходити висловлювати свою позицію, тут немає нічого протизаконного, люди мають право на протест, люди мають право на висловлення своєї думки, а влада має почути", - говорить Олег Черненко.

За словами начальника сектору превентивної комунікації Головного управління Нацполіції у Хмельницькій Павла Танасієнка, на акції перебувало понад сімдесят осіб, порушень зафіксовано не було. Акція протесту у Хмельницькому тривала близько години.

Що відомо

  • 23 лютого колегія суддів Приморського районного суду Одеси ув'язнила на 7 років та 3 місяці колишнього очільника одеського "Правого сектора" Сергія Стерненка з конфіскацією половини майна за "викрадення місцевого депутата Сергія Щербича, розбій та зберігання зброї".
  • Такий самий вирок отримав і соратник Стерненка Руслан Демчук, який також фігурував у справі про викрадання Щербича. Стерненка та Демчука вже доправили до одеського СІЗО.
  • На Хмельницькому майдані Незалежності 23 лютого відбулася акція на підтримку екслідера "Правого Сектору" Одеської області Сергія Стерненка.
  • Активісти у кількох містах України підготували акції протесту проти вироку суду.
На початок