Степанов зустрівся із послами G7. Про що говорили

Степанов зустрівся із послами G7. Про що говорили

Степанов зустрівся із послами G7. Про що говорили
facebook.com/maksym.stepanov.official

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зустрівся із послами країн "Великої сімки" (G7) та обговорив із ними стратегію боротьби з COVID-19 та впровадження паспортів вакцинації.

Про це Степанов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Провів робочу зустріч з послами G7 в Україні. Обговорили кілька ключових питань, зокрема: стратегію МОЗ по боротьбі з COVID-19, програму вакцинації українців, кампанію з популяризації вакцинації та подальші плани щодо реформування медичної галузі в цілому", – написав він.

За словами міністра, окремим питанням було впровадження паспортів вакцинації.

"Звірили позиції по "паспортах вакцинації". Розумію, так чи інакше ми на рівні цивілізованих країн маємо ухвалити єдині правила. Однак переконаний, що вони не можуть і не повинні стати інструментом інституційної сегрегації або призводити до порушення ключових прав і свобод людини", – підкреслив Степанов.

Також посадовець обговорив із послами стратегію популяризації вакцинації, та протидію фейкам, пов’язаним із компанією з вакцинування.

Що відомо

  • 24 лютого в Україні розпочалася перша хвиля національної програми вакцинації проти COVID-19. О 7 ранку перші партії вакцини AstraZeneca (Covishield) виробництва індійського підприємства Serum Institute вирушили в регіони України.
  • Вакцину Oxford/AstraZeneca (Covishield) було зареєстровано для екстреного використання в Україні 23 лютого.
  • 21 лютого міністр охорони здоров’я Максим Степанов проконтролював відвантаження першої партії в 500 тисяч вакцин AstraZeneca (CoviShield) із заводу-виробника в індійському місті Пуне.
  • Міністерство охорони здоров'я розробило інтерактивну карту з пунктами безкоштовного тестування на COVID-19.
  • У Міністерстві охороні здоров'я сформували поіменні списки медичних працівників, які підпадають під першу чергу вакцинації проти COVID-19. Зокрема, першими щепитимуть членів мобільних бригад.

На початок