Південна Корея почала вакцинацію населення від COVID-19

Південна Корея почала вакцинацію населення від COVID-19

Південна Корея почала вакцинацію населення від COVID-19
Associated Press

Південна Корея 26 лютого почала масову кампанію з вакцинації населення. Першими щеплення від COVID-19 вакциною AstraZeneca отримали персонал і мешканці будинків для людей похилого віку, пише Deutsche Welle.

Водночас влада заявила, що люди старше 65 років не щеплюватимуться вакциною AstraZeneca, оскільки наразі відсутні дані про її ефективність серед літніх людей.

Очікується, що 27 лютого розпочнеться щеплення іншою вакциною, розробленою BioNTech-Pfizer.

"Давайте всі зробимо крок вперед, щоб повернутися в ті дні, за якими ми сумуємо", – сказав прем'єр-міністр Південної Кореї Чон Се Гюн.

Він додав, що уряд також продовжать правила соціального дистанціювання на два тижні по всій країні, включаючи заборону на приватні зібрання п'яти та більше осіб.

До листопада 2021 року уряд планує зробити щеплення 70% населення з 52 мільйонів осіб.

Станом на 26 лютого у Південній Кореї зафіксовано 88922 випадки зараження коронавірусів і +1585 смертей.

Що відомо

  • Кампанію з вакцинації населення від COVID-19 розпочали вже в ста країнах світу, загалом було введено понад 225 мільйонів доз вакцини.
  • 24 лютого в Україні розпочалася перша хвиля національної програми вакцинації проти COVID-19 вакциною Covishield виробництва індійського підприємства Serum Institute. В перший день дозу вакцини отримали 159 людей.
  • ЄС планує ввести сертифікати вакцинації від COVID-19 до кінця весни. Вони дозволять громадянам країн ЄС перетинати кордони.
На початок