В обласному центрі на два тижні перекрили рух вулицею Кропивницького

В обласному центрі на два тижні перекрили рух вулицею Кропивницького

В обласному центрі на два тижні перекрили рух вулицею Кропивницького
Суспільне: Кропивницький

В обласному центрі на два тижні перекрили рух вулицею Кропивницького, на ділянці від Архітектора Паученка до Тараса Карпи. Причина – порив каналізаційного колектора. Через це змінили маршрут руху чотирьох автобусів та двох маршруток – розповів начальник відділу пасажирських перевезень Микола Цирфа.

На перехресті вулиці Кропивницького та Чміленка виконують роботи дев’ять працівників Кропивницького водоканалу. Володимир Шапка розповів, що провалилася залізобетонна каналізаційна труба діаметром 800 міліметрів. У лоток труби попало каміння та асфальт. "Ми зараз його дістаємо із колектора і будемо класти на місце провалу тимчасові сталеві труби. Це для того, щоб при заміні колектора, при розкопці не потрапляла земля".

Директорка водоканалу Валентина Давидчук сказала, що трубу тут замінять. "Буде замінена ділянка 54 метри. Ми зробили замовлення на заводі, який виготовляє труби діаметром 800 міліметрів. З наступного тижня привеземо і почнемо паралельно з цим колектором прокладати нову трубу. Ці роботи недешеві, тільки труба коштує 300 тисяч. Якщо порахувати асфальт, який треба буде відновити, разом 800 тисяч гривень".

Додає – термін експлуатації каналізаційної труби 20 років, ця працювала 47-ім.

Кропивничанка Валентина Шкурбут мешкає поруч. Каже, їй ремонті роботи не заважають. "Розумію, що це не зручності для водіїв, для пішоходів. А для таких як я, то не заважає зовсім".

Через перекриття дороги, у Кропивницькому змінили маршрути автобусів:

Автобус № 118 рухатиметься від Центрального ринку - вулицею Преображенська до Новгородської.

Автобус №130а та №46 їздитиме вулицею Гоголя до Великої Перспективної, далі за маршрутом.

Автобус №123 курсуватиме від вулиці Преображенська до Новгородської – вулицею Чайковського, Архітектора Паученка, Шевченка далі за маршрутом.

Маршрутки №126 та №130 їздитимуть вулицею Гоголя до Великої Перспективної, далі за маршрутом.

За словами Валентини Давидчук завершити заміну каналізаційного колектору на вулиці Кропивницького планують за два тижні.

На початок