Другий день вакцинації: щеплення від COVID-19 отримали пів сотні хмельницьких медиків

Другий день вакцинації: щеплення від COVID-19 отримали пів сотні хмельницьких медиків

Другий день вакцинації: щеплення від COVID-19 отримали пів сотні хмельницьких медиків
Фото: ХОДА

На Хмельниччині у другий день вакцинації, 26 лютого, щеплення від коронавірусної інфекції отримали 50 медичних працівників Хмельницької інфекційної лікарні. Про це Суспільному повідомила заступниця Департаменту охорони здоров'я Тетяна Косовська.

За її словами, щеплення проводили вакциною виробництва компанії AstraZeneca. Додає, у вихідні дні вакцинація не відбуватиметься.

"У понеділок, 1 березня, вакцинуватимуть медиків на базі Хмельницької міської лікарні, у вівторок щеплюватимуть медичних працівників ХІЛ. У середу на базі міської лікарні вакцинуватимуть також працівників екстреної медичної допомоги, перинатального центру та центральної районної лікарні", - каже Тетяна Косовська.

Додає, після вакцинації усіх охочих медиків у Хмельницькому, планується виїзд мобільних бригад в інші райони Хмельниччини.

"Планується, що у перший тиждень березня вакцинація проводитиметься ще в обласному центрі, далі будуть плануватися виїзди у райони області", - розповіла Тетяна Косовська.

Додає, побічних ефектів від вакцинації не зафіксовано. Також цю інформацію Суспільному підтвердив директор Хмельницької міської лікарні, де вчора було провакциновано 15 медичних працівників.

Що відомо

  • У Хмельницькому 25 лютого, стартувала вакцинація від коронавірусної інфекції. Першим, вакцину AstraZeneca, отримав лікар-анестезіолог, заступник медичного директора з терапевтичної роботи КП "Хмельницька міська лікарня" Вадим Свинцицький.
  • 25 лютого, 18 тисяч 300 доз вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield) прибуло до Хмельницького.
  • На І етапі щеплення отримають медпрацівники та персонал, який надає допомогу ковідним хворим; на ІІ – люди з надзвичайно високим ризиком інфікування (соцпрацівники, люди старше 80 років, решта медпрацівників); на ІІІ – люди з високим ризиком інфікування та ті, хто працює в ДСНС, СБУ, поліції, в освітніх закладах; на ІV етапі – люди віком від 60 до 64 років, дорослі з супутніми захворюваннями. V етап – усі інші категорії населення.
На початок