На Хмельниччину прибуло понад 18 тисяч доз вакцини від коронавірусу

На Хмельниччину прибуло понад 18 тисяч доз вакцини від коронавірусу

На Хмельниччину прибуло понад 18 тисяч доз вакцини від коронавірусу
Фото: ХОДА

На Хмельниччину прибуло 18 тисяч 300 доз вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield). Вакцина прибула на обласну базу спецмедпостачання. Про це Суспільному повідомила директорка департаменту інформаційної діяльності Хмельницької ОДА Інна Михайлова.

За її словами, цієї вакцини достатньо для того, щоб щепити 9 тисяч 150 жителів області.

"Сьогодні, 25 лютого, першими будуть провакциновані майже три десятки медпрацівників, що працюють з хворими на COVID-19", - повідомили в ОДА.

Як повідомив Суспільному заступник Хмельницького міського голови Роман Примуш, вакцина виробництва Oxford/AstraZeneca у звичайних холодильниках може зберігатися приблизно шість місяців. Додає, перші щеплення будуть проводитися на базі Хмельницької міської лікарні.

Що відомо

  • Вакцина розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Її схвалено ВООЗ та вже використовують у Великій Британії, Європейському Союзі та Індії.
  • Очікується, що вакцина AstraZeneca від COVID-19, замість раніше анонсованої вакцини американського виробництва Pfizer, першою прибуде до Хмельницького.
  • В Україну прибула перша партія вакцини проти коронавірусу Oxford/AstraZeneca (Covishield) виробника Serum Institute India. Вантаж до аеропорту "Бориспіль" доставив літак Турецьких авіаліній.
  • Що відомо про вакцину Oxford/AstraZeneca.
На початок