Удень до +18. Наприкінці тижня буде тепло та сонячно

Удень до +18. Наприкінці тижня буде тепло та сонячно

Удень до +18. Наприкінці тижня буде тепло та сонячно
Ілюстративне фото, Unsplash

У п'ятницю 26 лютого в Україні буде тепло та здебільшого сонячно. Опадів не очікується, а денна температура подекуди підніметься до +18.

За прогнозом синоптиків з Укргідрометцентру, в Києві буде хмарно та без опадів. Температура вдень від +10 до +12 градусів.

На заході також впродовж дня буде хмарно, опадів не очікується. Температура повітря вдень до +15, у Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях та на Закарпатті від +14 до +18. У Карпатах без опадів та +13 вдень.

На півночі хмарно, без опадів. Температура вдень у Київській і Житомирській областях підніметься до +13, у Чернігівській і Сумській до +8.

У центральних регіонах також без опадів, вітер західний, 5-10 м/с. Температура вдень до +15.

На сході хмарно, без опадів. Температура повітря вдень від +8 до +14 градусів.

На півдні хмарно та сухо. Температура вдень від +11 до +17.

Що відомо

  • Синоптики прогнозують, що температура у березні 2021 року буде типовою для цього місяця.
  • Учені з Метеорологічного бюро Великої Британії прогнозують, що у 2021 році у всьому світі стане прохолодніше, утім він все одно залишиться одним з шести найтепліших років.
  • Природні катаклізми у 2020 році завдали різним країнам світу понад 100 мільярдів доларів сукупних збитків та призвели до загибелі понад 2 тисяч людей. Це визначили автори звіту "Підрахунок вартості 2020: рік кліматичного зриву", опублікованому організацією, що бореться зі світовою бідністю Cristian Aid.
На початок