Від 3 морозу до 2 тепла. Якою буде погода у березні

Від 3 морозу до 2 тепла. Якою буде погода у березні

Від 3 морозу до 2 тепла. Якою буде погода у березні
Ілюстративне фото, Unsplash

Синоптики прогнозують, що температура у березні 2021 року буде типовою для цього місяця.

Як повідомляють в Українському гідрометцентрі, середня місячна температура у березні передбачається від 0 до 6° тепла, та до 3° тепла в Криму. Місячна кількість опадів очікується 26-50 мм, в гірських районах 40-85 мм, що також в межах середніх багаторічних значень.

За прогнозами синоптиків, середня місячна температура повітря у березні складе від 3° морозу до 2° тепла. На Закарпатті та крайньому півдні України стовпчик термометра підійматиметься до 6° тепла.

Читайте також: Висока вода. Еколог розповів, як в Україні готуються до весняного водопілля

Середня місячна кількість опадів складає 24-50 мм, на Закарпатті та в Карпатах до 56-102 мм.

"Абсолютний мінімум температури повітря становить 22-37° морозу, на півдні України 11-27° морозу. Абсолютний максимум температури повітря – 16-29° тепла", – йдеться у повідомленні Укргідрометцентру.

Що відомо

  • Щоб вберегтися від бурульок під час відлиги патрульна поліція радить притискатися до стіни та не заходити за огорожі.
  • Учені з Метеорологічного бюро Великої Британії прогнозують, що у 2021 році у всьому світі стане прохолодніше, утім він все одно залишиться одним з шести найтепліших років.
  • Природні катаклізми у 2020 році завдали різним країнам світу понад 100 мільярдів доларів сукупних збитків та призвели до загибелі понад 2 тисяч людей. Це визначили автори звіту "Підрахунок вартості 2020: рік кліматичного зриву", опублікованому організацією, що бореться зі світовою бідністю Cristian Aid.
На початок