Служба зайнятості назвала професії, якими найбільше цікавляться роботодавці

Служба зайнятості назвала професії, якими найбільше цікавляться роботодавці

Служба зайнятості назвала професії, якими найбільше цікавляться роботодавці
Ілюстративне фото, Unsplash

Державна служба зайнятості назвала перелік професій, які протягом січня-лютого 2021 року найчастіше вказували у вакансіях потенційні роботодавці.

Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сайті ДСЗ.

Відповідно до нього, найчастіше роботодавці шукали кваліфікованих робітників з інструментом – швачок, електромонтерів, електрогазозварників, слюсарів-ремонтників, слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, монтерів колії, слюсарів аварійно-відбудовних робіт, пекарів та мулярів.  

Також на ринку існує попит на робітників з обслуговування, експлуатації та устаткування машин – водіїв тролейбуса та трамвая, трактористів, токарів, операторів заправних станцій, операторів (машиністів) котельної, машиністів екскаватора, водіїв навантажувача, машиністів крана, дорожніх робітників.

Популярними також є вакансії професійних учителів та вихователів, провізорів, інспекторів та інженерів, економістів, лікарів, музичних керівників та психологів.

Окрім того, до п’ятірки лідерів за популярністю також належать пропозиції для працівників сфери торгівлі та послуг – продавців, кухарів, охоронників, перукарів, офіціантів. Також роботодавці часто шукають некваліфікованих працівників – кур’єрів, підсобних робітників, вантажників, кухонних робітників, прибиральників та двірників. 

Читайте також

Як іноземцю влаштуватися на роботу в Україні. Пояснює Мін'юст

У Києві безробітних навчатимуть програмуванню. Які умови

На початок