Стало відомо, як працюватиме Буковель у червоній карантинній зоні

Стало відомо, як працюватиме Буковель у червоній карантинній зоні

Стало відомо, як працюватиме Буковель у червоній карантинній зоні
Суспільне Карпати

Буковель продовжуватиме працювати, не зважаючи на запроваджену червону карантинну зону в області, однак з певними обмеженнями. Про це повідомляють на сайті гірськолижного курорту, пише Суспільне Карпати.

Працюватимуть траси та витяги, готелі, в тому числі із включеними сніданками. Кав'ярні та ресторани – лише на виніс та з доставкою.

Концертів, масових заходів та розважальних програм не буде.

"Хочемо зазначити, що з початком пандемії COVID-19 туристичний комплекс "Буковель" системно дотримується всіх карантинних норм та вимог. На території курорту зберігається масковий режим, повсюдно знаходяться ємкості з антисептиками. Ми ретельно прибираємо та кварцуємо номери, а наш медичний пункт працює в цілодобовому режимі. В разі потреби там завжди можна зробити ПЛР-тест", – повідомляє пресслужба курорту.

Там наголошують, щоб відпочивальники дотримувалися соціальної дистанції, уникали черг та скупчень і часто мили руки.

Нагадаємо, працівники Головного управління Держпродспоживслужби в області разом із поліцейськими впродовж 22-го лютого перевірили 63 об’єкти на гірськолижному курорті "Буковель".

"Ми працювали на профілактику. Повідомляли і вручали пам’ятки про те, що буде прийняте рішення про заборону роботи закладів громадського харчування і буде дозволено працювати на виніс", - повідомив Сендецький.

До слова, впродовж уведених обмежувальних протиепідемічних заходів у період із 8-го до 25-го січня 2021-го року на території Поляницької ТГ, на якій розташований гірськолижний курорт "Буковель", сума штрафів склала 3570 гривень.

На початок