У селі Петрівка люди отримали платіжки з боргом за газ, за який сплатили: куди зникли гроші?

У селі Петрівка люди отримали платіжки з боргом за газ, за який сплатили: куди зникли гроші?

У селі Петрівка люди отримали платіжки з боргом за газ, за який сплатили: куди зникли гроші?
Суспільне Чернігів

16 людей у селі Петрівка отримали платіжки з боргом за газ, за який сплатили у грудні. Це ті, хто оплатив за спожитий газ 17 грудня через відділення Укрпошти у селі і отримали про це квитанції. Гроші з Петрівки виїхали, та до Чернігова не доїхали, сказав староста села Микола Малашта.

Ганні Лагіс 76 років, вона отримує пенсію 3 000 гривень, з них 1630 вона сплатила за газ. Та гроші до постачальника не дійшли. В січні Ганна отримала заборгованість.

Рахунки за бабусю сплачувала її соціальна працівниця.

«Принесла квитанцію, забрала гроші, заплатила у нас на пошті, квитанцію принесла, але прийшла нам заборгованість. І ця заборгованість тягнеться з 17.12.20», – розповідає соцпрацівниця Тетяна Колесник.

Платили платежі через відділення Укрпошти в Петрівці. Листоноша Світлана Білоновська каже, все зробила, як завжди. Рахунки ж за світло та за доставку газу, які сплачували у той же день, оплачені.

«Я гроші приймала і віддала їх начальнику пересувного відділення, який приїхав 19 грудня. От саме за газ і саме за це число гроші не надійшли. На того, що до нас їздив, я на нього не скажу, що він забрав гроші, він не така людина. Я не знаю», – говорить листоноша.

Староста села Микола Малашта, щойно дізнався про цю ситуацію, викликав поліцію та написав звернення до Укрпошти. Олена Дорошенко директор регіональної філії, коментувати ситуацію відмовилась, а на письмове звернення відповіла, що кошти до Укрпошти не надходили.

На сьогодні 16 людей отримали заборгованість за газ після сплати, сказав Микола Малашта. Всі вони сплатили гроші 17 грудня. За підрахунком старости, загалом зникло 20 тисяч гривень.

Куди поділися гроші, з’ясовуватиме поліція. Нині проходить досудове розслідування.

Читайте також:

Більше 4 тисяч за опалення за січень квартири має сплатити чернігівка: звідки така сума у платіжці

На початок