"Водотеплосервіс" у Калуші може залишитися без світла

"Водотеплосервіс" у Калуші може залишитися без світла

"Водотеплосервіс" у Калуші може залишитися без світла
pixabay

Комунальне підприємство "Водотеплосервіс" у Калуші, що на Прикарпатті, з 26-го лютого може залишитися без електропостачання. Причина – борги підприємства за розподіл електричної енергії та перетоки реактивної енергії перед акціонерним товариством "Прикарпаттяобленерго". Про це повідомляє пресслужба АТ "Прикарпаттяобленерго".

Знеструмити комунальне підприємство мали ще 11-го лютого, проте 10-го лютого на адресу "Прикарпаттяобленерго" надійшов гарантійний лист, в якому адміністрація підприємства пояснила неоплату послуг заборгованістю населення. Станом на перше лютого цей борг перевищував 29 мільйонів гривень.

Комунальне підприємство чекало фінансової допомоги від Калуської міської ради та зобов’язалося ліквідувати заборгованість трьома траншами до 26-го лютого 2021-го року. Через це постачальник електроенергії відтермінував знеструмлення об’єктів установи.

"На жаль, відтермінування та перемовини не дали результату. КП "Водотеплосервіс" не дотримало власних гарантій. 22-го лютого від КП "Водотеплосервіс" надійшов лише один із траншів - 300 тисяч гривень. Наступні два поки проводити не планують", - йдеться у повідомленні.

Нагадємо, що на рахунки комунального підприємства "Водотеплосервіс" у Калуші працівники виконавчої служби наклали арешт. Все через те, що вони боргують понад 500 мільйонів гривень постачальникам газу та електроенергії. Заборгованість, за словами виконувача обов’язків директора КП "Водотеплосервіс" Петра Шевчука, виникла через те, що підприємство надавало свої послуги з водовідведення та водопостачання за низькими цінами. Така ситуація, каже, тривала з 2003-го року.

Через це влада Калуша звернулася до президента, прем'єр-міністра та народних депутатів. Це звернення підтримали на сьомій сесії Калуської міської ради 28-го січня.

23-го лютого Івано-Франківський окружний адміністративний суд зобов’язав виконавчу службу зняти арешт із рахунків комунального підприємства "Водотеплосервіс".

На початок